gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-herkesin bir derdi var(cerrahpaşa)

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

cerrahpaşa nota cerrahpasa nota cerrahpaşa notaları notası herkesin bir derdi var hikayesi Ah gurbet zalım gurbet Ağlatırsın adamı
    Gözümde yaş kalmadı
    Bıraksana yakamı

Vay seni Cerrahpaşa
    İçmem suyundan içmem
    Bi dahaki seneye
    Yolcu da gelup geçmem

Yaş akar gözüm sızlar
    Ne kalur gerisine
    Herkesun bir derdi var
    Durur içerisinde

İnandık doktorlara
    Öyle böyle dediler
    Ayrılık defterini
    Elimize verdiler

Doktorlar da bilir mi?
    Ciğerun acisini
    Cerrahpaşa'ya koydum
    Canumun yarısını

Yaş akar gözüm sızlar
    Ne kalur gerisine
    Herkesun bir derdi var
    Durur içerisinde

volkan konak-herkesin bir derdi var(cerrahpaşa) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-cerrahpaşa

volkan konak-cerrahpaşa

cerrahpaşa şarkısının hikayesi cerrahpaşanın hikayesi cerrahpaşa volkan konak türküsünün öyküsü ah gurbet zalim gurbet aglatirsin adami gozumde yas kalmadi birak sana yakami birak sana yakami [Nakarat] vay seni cerrahpasa icmem suyundan icmem icmem suyundan icmem oyyy birdahaki seneye yolcuda gelur gecmem yolcuda gelur gecmem oyy.. yasar akar gozum sizlar ne kalir gerisine herkesin bir...
  2. Kolera - Herkesin Bir Suçu Var

Kolera - Herkesin Bir Suçu Var

(Sagopa Kajmer & Kolera)~ Sagopa ~ verse:Canını yakacak eller uzatıyorlar insanlar.kaç rüyanı yakaladın? ben bir kaçını ama soyut.kolunu jiletin keskinliğiyle keser birisi yazar kolunaben vücuduma değil yapraklarıma yazıyorum.ben hep o küçük çocuğu düşünerek yazıyorumhiç de mutlu değildi ve ayna karşısında çekingensahipliği zayıf bir bedene sığdırılmış güçburnunu sürtmekten, iyinin...
  3. Herkesin bir derdi var durur içerisinde

Herkesin bir derdi var durur içerisinde

durur içerisinde herkesin bir derdi var durur içerisinde herkesin bir derdi var hikayesi volkan konak hikayesi türküsünün Bir dünyam var oradayım, benim yarattığım, içinde ben ve sevdiklerimin olduğu bana göre çok güzel olan bir dünya. İnsanlar gelir o dünyaya bazan, bir kahve içimi durup giderler, bazıları bir ömür kalmak isterler, bazılarını ben istemem, bazıları dünyamı istemez. Dünyam da...
  4. herkesin bir fiyatı vardır!!!!!!!!!!

herkesin bir fiyatı vardır!!!!!!!!!!

herkesin bir fiyatı vardır Adamın biri "herkesin bir fiyatı vardır, ben herkesi satın alırım, hatta İngiltere kraliçesi de buna dahildir" diye sağda solda söyleniyormuş... Kraliçe bunu duyunca adamı yakalatıp huzuruna çıkartmış basmış fırçayı, adam " bir dakika kraliçem sinirlenmeyin 1 milyar sterlin vereyim, 2 milyar vereyim" dedikçe kraliçe köpürmüş "götürün atın...

Sayfayı Paylaş