Volkan Konak - Mimoza (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

volkan konak parmaklıklar ardında parmaklıklar ardında volkan konak arasında [​IMG]

"Kuzeyin Çocuğu" Volkan Konak, Şubat ayında "Mimoza" adlı yeni albümüyle kuzey rüzgarlarını estirecek. Yeni albümünün çıkış parçası olarak Sabahattin Ali'nin şiirine yaptığı beste, "Göklerde Kartal Gibiydim"i seçen Konak, yeni şarkılarını da ilk kez 7 Şubat'ta konuk olacağı Ferhat Göçer'in "Biri Bana Gelsin" programında seslendirecek.

Volkan Konak - Mimoza (2009) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. volkan konak-dido

Dağlarda gezen kartalım Kırıldı mı kanatların? Can mı çıktı boğazından Niye düştün düz tarlaya? Tut elimden, kalk gidelim Oy gidelim Ziganaya Nanina dido, dido anam Dido babam dido Dido nanina Kalk ayağa çık dağlara Uğrama hiç şehirlere Bilmezler ne gelmiş başa Burda ağlamak bile yasak Tut elimden, kalk gidelim Oy gidelim Ziganaya Nanina dido, dido anam Dido babam dido Dido...
  2. volkan konak-feriğim

feriğim akor feriğim nota notaları fidanım notaları FERİĞİM sana dair... açılır açılır gözleri gülüm içinde yeşil çam ağaçları uyanışların en tazeleri odamızdan geçer gülüm seninle feriğim fidanım feryadım hey benim zizil parmak memleket gözlüm geceler hep peşimden koşar göğsüme takıp yönümü bulduğum kalp verdin, onur verdin yetmez mi deli fişeğim feriğim fidanım...
  3. volkan konak-gül ektim

volkan konak dinlemek istiyorum volkan konak uy sevduğum oy sevduğum nedur senden çektuğum yüreğimde yara var GÜL EKTİM gül ektim bahçemize diken oldi dediler sevduğum aramuza girdi kara kediler oy sevduğum nedur senden çektuğum elleruni yuzune niye koydun sevduğum ? yüreğimde yara var daha demem ki yar var öyle kırdın kalbimi şimdi yalvar da yalvar oy sevduğum nedur...
  4. volkan konak-cerrahpaşa

cerrahpaşa şarkısının hikayesi cerrahpaşanın hikayesi cerrahpaşa volkan konak türküsünün öyküsü ah gurbet zalim gurbet aglatirsin adami gozumde yas kalmadi birak sana yakami birak sana yakami [Nakarat] vay seni cerrahpasa icmem suyundan icmem icmem suyundan icmem oyyy birdahaki seneye yolcuda gelur gecmem yolcuda gelur gecmem oyy.. yasar akar gozum sizlar ne kalir gerisine herkesin bir...
  5. volkan konak-che

volkan konak che volkan konak che türkçe çeviri anlamı türkçe sözleri sözleri CHE chico loco te enamoras te calles te haces seniza te quemaras te dirites te calles te haces ceniza se callen de mi pistola rosas i monedas de plata se callen bodas de sangre de mi pistola certera aİİ que mi querido que te pongo cinturon de ceda bu şarkının sözleri şair yaşar miraç’ın “uşak...
  6. volkan konak-vasiyet

volkan konak son cd volkan konak vasiyet son albüm VASİYET Oya ablam ve ömer konak’ın anısına... yoldaşlar nasip olmazsa görmek o günü, ölürsem kurtuluştan önce yani, alıp götürün anadoluda bir köy mezarlığına gömün beni. hasan beyin vurdurduğu ırgat osman yatsın bir yanımda ve çavdarın dibinde toprağa çocuklayıp kırkı çıkmadan ölen şehit ayşe öbür yanımda. traktörlerle türküler...
  7. volkan konak yeni albümü mimoza piyasaya çıktı

mimoza çiçeği akor volkan konak son albüm volkan konak keklik gibi akor sular akar doldurur son albümü Volkan Konak’ın yeni albümünde yer alan parçalar : 1-Göklerde Kartal Gibiyim 2-Yalancı Dünya 3-Yarim Yarim 4-Kıranda Aşan aydır 5-Aynalar 6-Keklik Gibi 7-Mimoza Çiceği 8-Sular Akar Doldurur 9-Tahir ile Zümre - Hoşgeldin Kadınım 10-Yar
  8. Volkan konak mimoza albümü dinlenmeye değer

Volkan konak MİMOZA 2009 ALBÜM Son günlerde piyasaya çıkan en güzel albümlerden bir tanesi mimoza... Herkese dinlemesini tavsiye edebilirim gerçekten baya güzel... 01. Volkan Konak - Göklerde Kartal Gibiyim 02. Volkan Konak - Yalanci Dünya 03. Volkan Konak - Yarim Yarim ( Albümdeki favori parçam çok içten söylemiş) 04. Volkan Konak - Kirandan Asan Aydir 05. Volkan Konak - Aynalar...
  9. Volkan Konak konseri

volkan konak Volkan Konak konseri, tarihi, saati, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Konsere gidecek meleklere şimdiden iyi eğlenceler :) Volkan Konak Mekan:Golden Tulip Otel – Dereboyu Caddesi – Lefkoşa / Kıbrıs Tarih:20 Mayıs 2011 Cuma 21:00

Sayfayı Paylaş