gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-penceresi önünde

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

volkan konak zalim olma sevdiğim volkan konak zalim olma karanfil döndür başını bir bak haram değilim sevdiğim taştan değilim PENCERESİ ÖNÜNDE
    penceresi önünde karanfil saksı

oturmuş yazar yarim birine yazı

kimi sever bilinmez dumanlı başı

zalim olma sevdiğim taştan değilim

batmam elin üstüne diken değilim

döndür başını bir bak haram değilim

penceresi önünde üzümlü asma

benden başka birini aklına takma

benimki de yürek canım üstüne basma

batmam elin üstünde diken değilim

döndür başını bir bak haram değilim

söz müzik : Bora ayanoğlu

volkan konak-penceresi önünde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-hastane önünde incir ağacı

volkan konak-hastane önünde incir ağacı

volkan konak hastane önünde incir ağacı hastane önünde incir ağacı volkan konak Hastane önünde incir ağacı anam ağacı Doktor bulamadı bana ilacı anam ilacı Doktor bulamadı bana ilacı annem ilacı Baştabip geliyor zehirden acı anam vay acı Garip kaldım yüreğime dert oldu anam dert oldu Ellerin vatanı da bana yurt oldu anam yurt oldu Mezarımı kazın bayırdan düze anam vay düze Yönünü çevirin...
  2. volkan konak-nefesin nefesime

volkan konak-nefesin nefesime

Nefesin Nefesime yatar gül harmanı gibi canımın dermanı gibi her yanında çiçek açmış binboğa ormanı gibi nesine yar nesine ölürüm yar sesine bidaha vursaydı nefesin nefesime canım sesemi geldin kadem basamı geldin sağ olsam gelmez idin öldüm yasa mı geldin
  3. volkan konak-gelirmisin benimle

volkan konak-gelirmisin benimle

volkan konak parmaklıklar ardında gelirmisin benimle volkan konak gelir misin benimle gelirmisin gelir misin benimle kaf dağları ardına acılar, zorlar dolu gurbet ülkelerine türküler kondurayım apal dudaklarına gelir misin benimle alıp gideyim seni gönlüm göçmen yolunda yaşar mısın benimle türküler kondurayım apal dudaklarına gelir misin benimle alıp gideyim seni arpa boyu yolları...
  4. Volkan Konak Kimdir?

Volkan Konak Kimdir?

volkan konak, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, şarkıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Annesi, bir erkek çocuğun ardından beş kız doğurduktan sonra tekrar hamile kaldığında, tipik Karadenizli bakışıyla "nasılsa bu da kız olacak, aldırayım" der ve doktora gider. Ancak doktor "Üzülme abla, 300 liraya alırım" deyince sinirlenir: "Ya geç ordan, 300...

Sayfayı Paylaş