gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Volkan Severcan kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

volkan severcan kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, dizileri, filmleri
    Şimdiler de "Çocuklar Duymasın" dizisinde oynayan ünlü tiyatro ve dizi - sinema oyuncusu Volkan Severcan hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda...

Tiyatro, sinema ve seslendirme sanatçısı.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü Oyunculuk bölümü mezunu olan sanatçı, sanat hayatına 1984'te İstanbul Şehir Tiyatroları'nda başladı. Sırasıyla; Dormen Tiyatrosu ve Tiyatrokare’den sonra halen görev yaptığı Tiyatro İstanbul kadrosuna girdi. Birçok dizi film ve sinema filminde oyunculuk yapmıştır. Ayrıca, yıllardır pek çok yerli ve yabancı dizi ve filmde seslendirme yapmış olması nedeniyle, sesi en çok tanınan sanatçılardandır.

Filmografisi

Sözün Bittiği Yer - 2007
    Benden Baba Olmaz - 2007
    Ben Fazla Kalmayacağım - 2007
    Sev Kardeşim - 2006
    Bir İhtimal Daha Var - 2006
    Ispanaktan Nağmeler - 2005
    Utanmaz Adam - 2005
    Zaman Tüneli - 2005
    El Bebek Gül Bebek - 2005
    3. Tür - 2004
    Ayva Sarı Nar Kırmızı - 2004
    Hababam Sınıfı Askerde - 2004
    Aşkımızda Ölüm Var - 2004
    Kuzenlerim - 2002
    Bana Şans Dile - 2001
    Bir Demet Kahkaha - 2000
    Zülküf ile Zarife - 2000
    Günaydın İstanbul Kardeş - 1999
    Sibel - 1998
    Gülüm - 1997
    Mesela Dedik - 1996
    Kaldırım Çiçeği - 1996
    Çiçek Taksi - 1995
    Sevginin Gücü - 1994
    Cümbüş Sokak - 1993

Volkan Severcan kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Volkan

Volkan

Rüyada volkan görmek; yakınlarınızla tartışacağınıza işarettir.
  2. Volkan - Cennetim (2011)

Volkan - Cennetim (2011)

Volkan - Cennetim, albümü, 2011 şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Volkan'ın 2011 albümü sizlerle melekler. Keyifle dinleyin :) Sanatçi: Volkan Albüm Adi: Cennetim Türü: Pop Yayin Tarihi: 11/02/2011 Süresi: 52:14 Dakika Kalitesi: 128 kbps Albümdeki Eserler 1. Cennetim Söz & Müzik: Volkan Gidiş 2. Tövbekar Söz: Ahmet Selçuk...
  3. Volkan Konak Kimdir?

Volkan Konak Kimdir?

volkan konak, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, şarkıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Annesi, bir erkek çocuğun ardından beş kız doğurduktan sonra tekrar hamile kaldığında, tipik Karadenizli bakışıyla "nasılsa bu da kız olacak, aldırayım" der ve doktora gider. Ancak doktor "Üzülme abla, 300 liraya alırım" deyince sinirlenir: "Ya geç ordan, 300...

Sayfayı Paylaş