gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Volkan

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada volkan görmek; yakınlarınızla tartışacağınıza işarettir.

Volkan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-ayşem destanı

volkan konak-ayşem destanı

volkan konak bakır tenceresi volkan konak mutfak penceresi ayşem destanı 1 Yemek koydi ustine bakir tenceresine ayşem çik konişalum mutfak penceresine giyduği entarenun onleri açuk yaka çok yakti canlarumi camlardan baka baka ayşem gel konişalum biz lisan olduk lisan daha konişamazuk dağlari kavuştursak sabah rüzgari vursun ayişem saçlaruna tamah etmem sevduğum sensuz dunya malina yukledum...
  2. volkan konak-anacım

volkan konak-anacım

ayşem ineklerin hep karabaş Doğurdun beni hacel arada kör karanlık bir gecede On altı yaşında beni İstanbul a saldın anacım Ama inan göbeğimi kopartığında bu kadar canım yanmamıştı Belki bu yüzden bu yüzden anacığım yüzüm gözüm kırık dolaşırım hala Avuçlar dolusu ağladım yalnızlığımda pek belli etmeden Ama en çok babam buzağımı kestiğinde ağlamıştım Şimdi bunlar nerden çıktı deme bana hep...
  3. Gürbüz (volkan Demirok)

Gürbüz (volkan Demirok)

GÜRBÜZ (VOLKAN DEMİROK) Yadigar Baba’nın terzi çırağı Gürbüz, büyük hayallerinin peşinde koşan tatlı dilli bir gençtir. Hayali ise ne Eşref ağabeyleri gibi kabadayılık ne de ustası Yadigar baba gibi terziliktir. Gürbüzün hayali ünlü bir modacı olmaktır.

Sayfayı Paylaş