gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

volkanların kızgın gazabı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

volkanların kızgın gazabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Volkan

Volkan

Rüyada volkan görmek; yakınlarınızla tartışacağınıza işarettir.
  2. ZİNA Allahın gazabını çeker

ZİNA Allahın gazabını çeker

Zina büyük günahlardandır. Rabbimiz yapılmaması üzerinde ısrarla duruyor. Kur’an-ı Kerim’deki ayetlerden öğrendiğimize göre bu fiili yaygın bir şekilde yapan kavimleri Cenab-ı Hak helak ediyor. Yani her zina, Rabbimizin azabına bir davetiye hükmüne geçiyor. O yüzden zinanın her türlüsünü terk etmek bir kulluk vazifesidir. Örnek, Ad kavmi, Sodom-Gomore, Pompei şehri. Pompei bize ne...
  3. meraklı ve kızgın smileler

meraklı ve kızgın smileler

;W {Super}82 {Super}74 :U
  4. V.c andrews-gazap tohumları

V.c andrews-gazap tohumları

vc andrews gazap tohumları gazap tohumları kitap özeti özeti özet SERİNİN 3. KİTABI SIRAYLA OKUMANIZDA FAYDA VAR KİTAP ADI: GAZAP TOHUMLARI YAZARI: V.C ANDREWS SAYFA: 320 ÇEVİREN: FÜSUN DORUKER YAYINEVİ: ALTIN KİTAPLAR TÜRÜ: ROMAN Akşamüstleri gölgeler uzamaya başlarken, Paul'ün mermer heykellerinden birinin yanına sessizce oturup, asla unutamadığım geçmişi ve erişmek istemediğim...
  5. Kızgın değilim sana!...Kırgınım...

Kızgın değilim sana!...Kırgınım...

kızgın değilim eşime kırgınım Seni Çok Sevmiştim...Onun içindir senden kalan yanlızlığımıda sevmem..!Aşkınla eziyet edip durdun bana yıllarca,Kimselere bişey diyemedim!Yüreğimdeki yaraları sordular;Söyleyemedim,O yaptı diyemedim!Kimse kalbini kırsın istemedim,Korktum seni kaybetmekten!Gidersen bikere daha yaşayamam zannettim.Hep gitmelerden korkardım...Onun için senden önce benim gidişim...!...

Sayfayı Paylaş