gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Volkswagen 2011 Caddy

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

caddy 2011 2011 caddy wosvagen Son yıllarda özellikle ekonomik ve kalabalık ailelere hitap etmesinden dolayı tercih edilen bu tür arabaların başında gelen Caddy 2011 yılında farklı teknik özellikleriyle araba severlerin karşısına çıkıyor.Sizlere 2011 Caddy özellikleri hakkında detayları sunuyorum. [​IMG]

Yeni Volkswagen Caddy, iç tasarımında artırılan malzeme kalitesi ile segmentindeki rakiplerine göre bir adım daha öne çıkıyor. Yenilenen motor seçenekleri de Caddy’nin öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor. 1.2 litre 86 ve 105 beygirlik benzinli motor seçeneklerinin yanı sıra, 1.6 litre 109 beygir gücündeki dizel motor da arabanın en çok tercih edilen versiyonunu oluşturması hedefleniyor. Yeni nesilde 7 kişilik versiyonu da bulunacak olan Caddy, DSG vites seçeneği ve 4 tekerlekten çekiş sistemini de opsiyonel donanım kapsamında yeralacak.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    yaa ben bu kedileri çok seviyorum =))) 2011 modelde bi başka afilli duruyor yaa adminim =)
    Emeğine sağlık :kiss:

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Evet canım bizde de vardı siyah bir Caddy gerçekten aile arabası hem ekonomik hem rahat oluyor.

Volkswagen 2011 Caddy konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Volkswagen jetta 2011

Volkswagen jetta 2011

wosvagen jetta 2011 wosvagen jetta yeni jeta jette 2011 Volkswagen jetta 2011 modelini sizler için paylaşıyorum Yeni jenerasyon eskisine oranla daha uzun boyutuyla dikkat çekiyor. Markanın son modellerinde yer alan yeni tasarım anlayışını benimseyen yeni Jetta, selefine oranla çok daha zarif görünüyor. Yeni Jetta’da baz motor seçeneği 1.2 TSI 104hp olurken en güçlü seçenek ise 2.0 TFSI 200hp.
  2. 2011 Volkswagen CrossTouran

2011 Volkswagen CrossTouran

wosvagen jeep En çok tercih edilen araba morkalarından biri olan volkswagen serisinden sizlere yepyeni modeliyle 2011 CrossTouran özelliklerini ve teknik bilgilerini paylaşıyorum.Özellikle geniş aileler için oldukça kullanışlı olan modelimiz ve özelliklerine gelince: Volkswagen Nisan ayında ilk olarak tanıtımını yaptığı modeli 2011 CrossTouran’ın satışına başladı. Touran modelinin...
  3. 2012 Volkswagen Caddy Özellikleri ve Fiyatı

2012 Volkswagen Caddy Özellikleri ve Fiyatı

caddy wosvagen caddy wolsvagen 2012 volkswagen 2012 volkswagen caddy, özellikleri, modeli, fiyatı, resimleri, ile ilgili iblgiler burada melekler Muhteşem araçlar üreten firma Volkswagen'in, 2012 Caddy modeli yine hem iş hem de aile hayatı düşünülerek dizayn edilmiş melekler.. Diğer ayrıntılara gelince... Volkswagen’in yeni tanıtımını yaptığı tüm modellerinde olduğu gibi bu modelinde...
  4. 2012 Volkswagen caddy fiyatları

2012 Volkswagen caddy fiyatları

kızlar 2012 caddy özellikleri ve fiyatları nedir bilgi istiyorum. Eşim alcakta :)
  5. 2013 Volkswagen Caddy Fiyat Ve Özellikleri

2013 Volkswagen Caddy Fiyat Ve Özellikleri

2013 Volkswagen Caddy Fiyat Ve Özellikleri hakkında lütfen bilgi verin bana arkadaşlar

Sayfayı Paylaş