gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Volkswagen 4 Yeni Model Satışta

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

wosvagen tiguan wolsvagen cc wosvagen türkiye wolksvagen cc wolksvagen passat Genel Müdür Uygun, satışlardaki düşüşe rağmen 4 yeni modeli Türkiye pazarında satışa sunduklarına dikkat çekti
    Doğuş Otomotiv VW Binek olarak bu yılı 21.500 ile 22 bin adet arasında bir satış rakamı ile kapatacağını söyleyen Genel Müdür Uygun, bu yılın son aylarında satışlardaki düşüşe rağmen 4 yeni modeli Türkiye pazarında satışa sunduklarına dikkat çekti. Uygun, Tiguan, Scirocco, Golf ve Passat CC modellerinin krize rağmen, beklediklerinin ötesinde ilgiyle karşılandığını belirterek, şöyle devam etti: “Yeni Golf’ten ilk lansman için 1000 adet getirebildik. Yıl sonuna kadar hepsi satılır. Passat CC’yi bayramdan iki gün önce pazara sunduk. Büyük ilgi gördüğünü bayi görüşmelerimizden alıyoruz. Bu 4 yeni model ile çok genç bir ürün yelpazesi bize 2009 yılı ilk 6 ayında başarı şansı tanıyor. Vdf ile işbirliği sonucu hem devredeki finansman koşulları hem de yeni devreye alınacak finansman çözümleri, bu şansı daha da artıracaktır.”

Volkswagen Tiguan

Volkswagen Scirocco

Volkswagen Golf

Volkswagen Passat CC

Volkswagen 4 Yeni Model Satışta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Volkswagen Golf 4MOTION

Yeni Volkswagen Golf 4MOTION

Volkswagen, yeni Golf 4MOTION'u Avrupa'da satışa sundu VW’nin AWD sistemi şimdilik sadece 2.0 TDI modeliyle sunuluyor. 140 HP güç ve 320 Nm tork üreten 2.0 litre TDI motor 6 ileri manuel şanzıman ile görev paylaşımı yapıyor, Önceki nesil Golf 4MOTION, benzinli ve dizel versiyonların yanı sıra yüksek performanslı Golf R32 versiyonunda da opsiyonel olarak sunulmuştu. Böylesi yüksek...
  2. 2012 Model Yeni Volkswagen Passat

2012 Model Yeni Volkswagen Passat

yeni passat 2012 2012 passat wosvagen wosvagen Passat 2012 serisi için şimdiden Passat hayranları sabırsızlıkla serinin bu yepyeni modelinin çıkması için gün sayıyor.Volkswagen serisinin en çok tutulan modellerinden olan Passat 2012 yepyeni modelinin özellikleriyle sizleri başbaşa bırakıyorum Yeni nesil Passat serisi bu kez Alman lüks araç firmalarını hedef alacak. Yeni Passat; tasarım ve...
  3. 2012 Yeni Volkswagen Passat ve diğer model özellikleri

2012 Yeni Volkswagen Passat ve diğer model özellikleri

Arkadaşlarım yeni passat ve diğer modellerde standat olarak verilecek acayip özellikler varmış, herkes soru soruyor bende bi tane yazayım istedim. :D:D Statik viraj farı efendim şerit değiştirme asistanı yorgunluk tespiti vs vs arka park kamerası neyse ben konuyu verim sizlere daha iyisini konu anlatır bende anlatırım da eksik kalır işte :D:D Yeni Volkswagen Araba Özellikleri Volkswagen...
  4. Ve Playstation 4 Satışta!

Ve Playstation 4 Satışta!

playstation 4, playstation 4 çıktı, playstation 4 oyunları Sevgili melekler, aylarca süren bekleyiş sona erdi ve Playstation 4 ABD'de satışa çıktı. Geceyarısı satışa sunulan Playstation 4 için oyunseverler perşembe sabahından itibaren elektronik marketletr önündeki yerlerini aldılar. Cnbc-e'nin haberine göre; perakendecilere toplam 1 milyon adet konsol gönderen Sony, Mart 2014'e kadar 5...

Sayfayı Paylaş