gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Volkswagen jetta 2011

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

wosvagen jetta 2011 wosvagen jetta yeni jeta jette 2011 Volkswagen jetta 2011 modelini sizler için paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Yeni jenerasyon eskisine oranla daha uzun boyutuyla dikkat çekiyor. Markanın son modellerinde yer alan yeni tasarım anlayışını benimseyen yeni Jetta, selefine oranla çok daha zarif görünüyor. Yeni Jetta’da baz motor seçeneği 1.2 TSI 104hp olurken en güçlü seçenek ise 2.0 TFSI 200hp.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    cok hos duruyor :)

Volkswagen jetta 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Volkswagen CrossTouran

2011 Volkswagen CrossTouran

wosvagen jeep En çok tercih edilen araba morkalarından biri olan volkswagen serisinden sizlere yepyeni modeliyle 2011 CrossTouran özelliklerini ve teknik bilgilerini paylaşıyorum.Özellikle geniş aileler için oldukça kullanışlı olan modelimiz ve özelliklerine gelince: Volkswagen Nisan ayında ilk olarak tanıtımını yaptığı modeli 2011 CrossTouran’ın satışına başladı. Touran modelinin...
  2. Volkswagen 2011 Caddy

Volkswagen 2011 Caddy

caddy 2011 2011 caddy wosvagen Son yıllarda özellikle ekonomik ve kalabalık ailelere hitap etmesinden dolayı tercih edilen bu tür arabaların başında gelen Caddy 2011 yılında farklı teknik özellikleriyle araba severlerin karşısına çıkıyor.Sizlere 2011 Caddy özellikleri hakkında detayları sunuyorum. Yeni Volkswagen Caddy, iç tasarımında artırılan malzeme kalitesi ile segmentindeki rakiplerine...
  3. 2012 Jetta Modelleri ve Fiyatları

2012 Jetta Modelleri ve Fiyatları

jetta 2012 yeni jetta 16 tdi 105 ps tiptr dsg 2012 jetta, modelleri, fiyatları, özellikleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Merakla beklenen Yeni Jetta'Yı Volkswagen,New York’un Times Meydanı’nda tanıttı melekler... Jetta’nın yeni tasarımı geçtiğimiz aylarda Detroit Otomobil Fuarı’nda tanıtılan 2 kapılı Coupe modeliyle oldukça benzerlik taşıyor.Önümüzdeki aylarda...
  4. 2012  Volkswagen Jetta GLİ

2012 Volkswagen Jetta GLİ

2012 Model yeni jetta resimleri, fiyatı, fotoğrafları, teknik özellikler hakkında bilgiler Amerika Chicago Fuarında Yepyeni 2012 model Jetta Gli tanıtılmış meleklerim. Şu anda bende bu arabanın dizel 1,6 motor olanından kullanıyorum inanılmaz derecede ekonomik bir araba olduğunu ve performansının da süper olduğunu söyleyebilirim. Yeni Jetta Gli; Jetta GLI çarkı kontrol asist ve virajlarda...
  5. 2013 Volkswagen Jetta Hybrid Tanıtımı Özellikleri

2013 Volkswagen Jetta Hybrid Tanıtımı Özellikleri

2013 volkswagen jetta hybrid 2013 volkswagen jetta hybrid tanıtımı 2013 volkswagen jetta hybrid resimleri Detroit Kuzey Amerika Oto Fuarında tanıtılan otomobillerden biri 2013 Volkswagen Jetta Hybrid'ti melekler :) 2012 yılı sonlarında piyasada olacak aracın 1.4-litre hacimli benzinli turbo motoru 150hp güç ve 249Nm tork üretiyor. Yeni Jetta, 0’dan 96km/s hıza dokuz saniyeden daha az bir...

Sayfayı Paylaş