gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

VOLUME MILLION LASHES Maskara

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

volume million lashes loreal volume million lashes fiyatı loreal fiyatı fiyat rimel Kızlar L’ORÉAL PARİS’ten milyonlarca kirpik görünümü elde etmek için işte karşınızda yepyeni bir ürün

En kısa kirpikleri bile tek tek kavrayan esnek fırçası, ideal miktarda formülü fırçaya taşıyan dozaj ayarlayıcı mekanizması ve kirpiklere hacim kazandıran özel formülü ile Yeni VOLUME MILLION LASHES Maskara.

SANKİ ÇOĞALMIŞ GİBİ, HER BİR KİRPİK 3 KAT DAHA KALIN…

1. KİRPİKLERİ TEK TEK SARARAK DAHA HACİMLİ GÖSTEREN ESNEK FIRÇASI, her bir kirpiği tek tek yakalayan ve hacim veren süper ince esnek kıllara sahip. Esnek fırça kılları sayesinde yoğun hacim vererek milyonlarca kirpik görünümüne sahip olmanızı sağlar. Ayrıca tüm kirpik hattına uzunluk da kazandırır. Tek bir kirpiği bile atlamadan kalın, maksimum hacimde ve yoğun görünümlü kirpikler yaratır.
    Kısaca; NEFES KESEN KİRPİKLER sizin olacak!

2. İDEAL MİKTARDA FORMÜLÜ FIRÇAYA AKTARAN MEKANİZMA
    (Dozaj ayarlayıcı) sayesinde hem maksimum hacim verir, hem de topaklanma yapmaz.
    L’Oréal Paris uzmanları, son teknoloji bir mekanizma tasarladı: Fırçayı dışarı çekerken, kıllarını tek tek süpüren ve böylece her fırça kılında ideal miktarda formülün kalmasını sağlayan eşsiz bir sistem.

Topaklanmaya Son!

3. KOLAY KULLANIMLI VE TOPAKLANMAYAN FORMÜLÜ tarihi bir yenilik sunuyor! Uygulama sırasında formül aniden eriyip kuruduğundan kirpikleri ipeksi bir film gibi sarar ve böylece topaklanmayı önler. Kirpiklerin birbirine yapışmasını önleyen partiküller sayesinde her bir kirpik hem hacimli hem de tel tel! Bu eşsiz formül sayesinde vakit almadan ve uğraştırmadan pratik bir uygulama ile mükemmel sonuca kavuşabilirsiniz.

Maksimum hacim için, kirpiklerinize daha fazla yüklenmeyin;

SADECE VOLUME MILLION LASHES KULLANIN!
    ÖNERİLEN TÜKETİCİ FİYATI:39,99 TL

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel valla fiyatıda :) ben bunu alsam annem beni oyar :D 40 tl verirlirmi bi boyaya diye :D hahaha

Ama çok güzel bir ürün ne diim.. anca uzaktan bakıyorum böle melül melül..

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bencede fiyatıda fena değil :)

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben hayatta vermem 40 lira maskaraya. 10 lira verdim bi kere Avon'dan aldım ona bile bin pişman oldum.:D hahaha

Ama Allah için güzel bi ürün.:pasi:

VOLUME MILLION LASHES Maskara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Size Uygun Maskara Hangisi

Size Uygun Maskara Hangisi

en iyi maskara hangisi en iyi rimel hangisi güzel rimel güzel maskara Meleklerim hepimiz kipriklerimizi daha uzun ve gür gözlerimizi daha çekici yapmak için maskara kullanırız peki size uygun maskara hangisi biliyormusunuz :tik: Givency-Phenomen Eyes Sıvı ince ve yumuşak dokulu maskara ile kirpiklerinize kolayca uygulayabilirsiniz. Yuvarlak formatta fırçası ile çok yönlü ve kolay uygulama...
  2. Maskara Nasıl Kullanılır?

Maskara Nasıl Kullanılır?

maskara nasıl sürülür rimel nasıl sürülür Hepimiz maskara kullanıyoruzdur...Peki ama hangi maskara nasıl kullanılmalı biliyormusunuz :tik: Maskara Nasıl Kullanılır Uzun ve koyu kirpiklere sahip olmak isteyenlerin en sık kullandıkları makyaj malzemesi maskara hakkında bilmek istedikleriniz. Uzun, kalın ve dikkat çekici kirpiklere sahip olmak isteyenlerin tercihi maskara, ilk olarak antimon...
  3. Maskara (Rimel) Nasıl Saklanır

Maskara (Rimel) Nasıl Saklanır

maskara, rimel, nasıl saklanır, nasıl sürülür hakkında detaylı bilgiler Maskara makyajın olmazsa olmazıdır...Kusursuz bir makyaj için maskaranın iyi olması ve doğru şekilde saklanması gerekir...Maskaranın nasıl saklanacağına dair ipuçları bu yazımızda melekler Maskaralar en çabuk yıpranan makyaj ürünlerindendir. Ayrıca çabuk kurudukları için daha bitmeden çöp kutusunu boylarlar. Sürmeden...
  4. en iyi maskara hangisi

en iyi maskara hangisi

selam hanımlar kullanıpta memnun kaldığınız maskara varmı acaba böyle kirpikleri dolgun ve gür gösterecek en iyi maskara markası nedir yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
  5. Maskara hakkında Bilmeniz Gerekenler

Maskara hakkında Bilmeniz Gerekenler

maskara hakkında, maskarayla ilgili bilgiler, maskara nasıl kullanılır Sevgili melekler, kadınların makyaj çantalarındaki en önemli silahlarından biri maskaralarıdır. Gür, ok gibi kirpikler dikkat çekici bakışlara sahip olmanızı sağlayarak, güzelliğinize güzellik katar. MAkyaj malzemeleri içinde önemli bir yere sahip olan maskara hakkında bilmeniz ve uygulamanız gerekenleri aşağıdaki...

Sayfayı Paylaş