gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

VÜ ile başlayan kız isimleri

Konu, 'v-Kız İsimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

v ile başlayan ülke isimleri Vüreyka: yaprakçık, küçük yaprakçık

2. *gözde*

*gözde* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vuslat:Sevgiliye kavuşma
    buda benden olsun çok severim bu ismi

VÜ ile başlayan kız isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. VA ile başlayan kız isimleri

VA ile başlayan kız isimleri

kürtçe kız isimleri Vabile: iri damlalı yağmur Vacibe: gerekli, lüzumlu Vacide: vücuda getiren, yoktan vareden Vafiye: yeter, tam sözünde duran, sözünün eri Vahdiye: birlikte Vahibe: hibe eden, bağışlayan Vahide: tek yalnızca bir tane Vakıa: vuku bulan, olan, düşen, olagelen, rastlayan geçen, geçmiş olan Vala: yüce, yüksek, şanı yüce olan Valihe: şaşakalmış, hayret etmiş, hayran...
  2. VE ile başlayan kız isimleri

VE ile başlayan kız isimleri

Vecahet: zenginlik Vecazet: sözün, veciz kısa oluşu Vecdet: zenginlik Vecdiye: coşkunlukla ilgili, coşkunlukla oluşan Vechiye: yüzle ilgili, yüze ait Vecne: yanak yumrusu, elmacık Vecibe: ödev, boyun borcu, vazife Vecihe: güzel görünüşlü Vecihiyye: özel isim Vecize: derin anlamlı, özlü, güzel söz Veda: ayrılırken söylenen selamlama sözü ayrılma, ayrılış Vedia: korunması için...
  3. ZA ile başlayan erkek isimleri

ZA ile başlayan erkek isimleri

sonu er ile biten erkek isimleri za ile biten isimler a erkek isimleri sonu za isimler a başlayıp d Zabit: subay Zade: oğul, evlat doğru dürüst adam Zağnos: bir tür kuş Zafer: savaş ve uğraşla elde edilen başarı, sonuç Zafir: zafer kazanmış Zagnos: doğan kuşunun bir çeşidi Zahid: dinin emirlerini yerine getiren Zahir: zekeriya'nın oğlu olan peygamber Allah lütufkardır anlamında parlak...
  4. ğ ile başlayan erkek isimleri

ğ ile başlayan erkek isimleri

ğ ile başlayan erkek isimleri arıyorum ben eşimin adına uygun oldun diye ğ ile başlayan erkek isimlerimden birini seçecem oğluma
  5. B Harfi İle Başlayan Kız Bebek İsimleri

B Harfi İle Başlayan Kız Bebek İsimleri

kız bebek isimleri, popüler kız bebek isimleri, kız bebek isimleri ve anlamları Doğacak kız bebeğinize B harfi ile başlayan isimler arıyorsanız sizlere anlamları ile birlikte B harfi ile başlayan popüler kız bebek isimlerini paylaşıyoruz. Bahar-Doğanın canlandığı mevsim Bahriye-Donanma ve denizle ilgili Balca-Bal damlası, bal gibi Balım-Benim balım, tatlım – çok sevgili, samimi arkadaş...

Sayfayı Paylaş