gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

vücuda makyaj

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

vücut makyajı nasıl yapılır Kısa bir zaman öncesine kadar vucudumuzu güneşsiz bronzlaştırmak istediğimizde tercih edebileceğimiz iki seçenek vardı; ya solaryuma girmek ya da otobronzanları kullanmak. Şimdi, vücut için özel fondötenler, pudralar ve renkli spreyler var. Özellikle renkli spreyler, birkaç dakika içinde muhteşem bronz bir vücuda sahip olmanızı sağlıyor.

vücuda makyaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğün atlamak vücuda zararlı

Öğün atlamak vücuda zararlı

Uzmanlar, insan vücudunun her gün binlerce olumsuz dış etkiye karşı kendini korumak için mücadele ettiğini belirterek, işlenmiş gıdalar, hava kirliliği, stres gibi nedenlerle bünyeye giren ve tıp dilinde serbest bileşenler olarak ifade edilen bu maddelere karşı antioksidanlar yoluyla dirençli olmanın en pratik yolunun dengeli ve düzenli beslenmeden geçtiğini belirtti. VİTAMİN ALMAK ÖNEMLİ Ege...
  2. Vücuda Oksijenin dağıtılmasır

Vücuda Oksijenin dağıtılmasır

Vücuda Oksijen Dağıtılıyor Aort atardamarı, kanın kalpten çıkış noktasıdır. İçinde oldukça fazla miktarda kan barındırır ve genişliği yetişkin bir insanda 2,5 cm'i bulmaktadır.101 Bu damar, temiz kanı diğer damarlara dağıtacak ana damar olduğundan son derece dayanıklı ve güçlü olmalıdır. Çünkü kan, bu damardan oldukça yüksek bir basınçla dağıtılır. Ve tam olması gerektiği gibi, son derece...
  3. Tek vücuda çift karne

Tek vücuda çift karne

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde yaşayan ve sırtlarından birbirine yapışık olarak doğdukları için siyam ikizi olarak adlandırılan 7 yaşındaki Ayşe ve Sema Tanrıkulu, karnelerini almanın sevincini yaşadı. İlçeye bağlı Kırmakaya İlköğretim Okulunda ikinci sınıfta okuyan ikizlere, Türkoğlu Kaymakamı Gazi Levent Kurtoğlu tarafından karneleri verildi. Kaymakam Kurtoğlu, Milli Eğitim Müdürü...
  4. Terli vücuda parfüm sıkılır mı ?

Terli vücuda parfüm sıkılır mı ?

deodorant nereye sıkılır hamile kadın sikilirmi kadın nasıl sıkılır hamile nasıl sikilir Terli vücuda sıkılan parfüm deodorant gibi her türlü madde vücutta mantar ve çok çeşitli deri hastalıklarına neden oluyor. Aşırı terlemenin mantar ve deri hastalıklarına neden olduğunu belirten uzmanlar, terli vücuda deodorant sıkılmaması uyarısında bulunuyor. Uzmanlar ayrıca, elbise üzerine parnfüm...
  5. Kuzu Kulağının Vücuda Faydaları

Kuzu Kulağının Vücuda Faydaları

Ekşilik, Ebemekşisi, Ekşimik, Rumex Acetosa, Turşuotu gibi isimler ile de anılan kuzu kulağı bitkisi, çok yıllık otumsu olan bitkilerdendir. 60 satim’e kadar boyu uzayabilir. Gövde yapsı; kabarık, çizgili ve yeşil tonlarında rengi olan bir gövdeye sahiptir. Ok ucu biçimindeki yapraklarında tüy bitmez. Yaz aylarında kırmızıya çalan renklerinde çiçekleri açar ve bu çiçekleri kopardığımızda...

Sayfayı Paylaş