gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vücudu İncelten Kumaş var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vücudu İncelten Kumaş varmıdır acaba ya benim vücudumun ince görünmesi lazım zayıflayamıyorum en iyi çözüm ince gösteren kumaşlar ya da kıyafetler ama oda varsa tabi :(

2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    en iyi çözüm korseler canım bide siyah kıyafetler :)

Vücudu İncelten Kumaş var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Blue jeas mı kumaş pantolon mu?

Blue jeas mı kumaş pantolon mu?

kumaş pantolon modelleri Evet melekler en çok hangisini giyersiniz?
  2. Vücudunuzda ödemmi var

Vücudunuzda ödemmi var

Sadece vücudumuza giren tuz ve sıvı miktarı ödemi artırmıyor. Sadece vücudumuza giren tuz ve sıvı miktarı ödemi artırmıyor. Ödem bahaneye bakıyor. İlaçlar, hastalıklar, adet dönemleri bir yana, stresten dağ sporlarına, aniden çıkan lodosa kadar pek çok şey ödeme neden oluyor. Bir gece de beden ölçünüz değişebilir Şişkinlik birçok kadının hayatını kabusa çevirir. Bir gecede kilonuza kilo...
  3. vücudun da bir saati var...

vücudun da bir saati var...

Önce bir sinema, sonra mum ışığında bir yemek, ardından dans, sonra... Seks için en uygun zaman ne zaman? Hayır sonrası sandığınız gibi değil. Gerçi tüm romantik öğeler gece üzerine kurulmuştur ama kronobiyolojiye göre vücudun da bir saati var... 06.00 Kortizon salgılamasıyla organizma uyanıyor. Bu uyanma vücut için kendini yavaşca kalkmaya hazırlama işareti. Metabolizma...
  4. Bir haftada bir beden incelten diyet var mı ?

Bir haftada bir beden incelten diyet var mı ?

Ya of ya meleklerim offff, izne çıkıyorum 10 gün sonra ama geçen seneki bikinimi giydiğimde bir beden fazlalığım olduğu ortaya çıktı. Bana bir haftada bir beden incelden bir tavsiye ne bileyim bir diyet listeniz var ise verir misiniz ? Acil yaa lütfeeeeeeeen ühüüüü :S
  5. vücudumuzda hangi zararlı maddeler var

vücudumuzda hangi zararlı maddeler var

Öğretmenimiz vücudumuzda bir çok zararlı madde olduğunu söyledi ve zil çaldı. Öğretmeni de yakalayamadım.Nedir bu vücuttaki zararlı maddeler ?

Sayfayı Paylaş