gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vücudumuzda kaç çeşit kas bulunmaktadır

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vücudumuzda kaç çeşit kas bunmaktadır. Bunları bana sırasıyla görevleriyle birlikte yazabilirmisiniz lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Vücudumuzda kaç çeşit kas bulunmaktadır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vücudunuz kaç yaşında?

Vücudunuz kaç yaşında?

yaşlanma kaç yaşında başlar kıllanma kaç yaşında başlar insan yaşlanmaya vücudum tüylenme Zaman ilerledikçe vücudumuzda da bazı fizyolojik değişimler başlar. 20'li yaşlarda sahip olduğumuz vücut, 50'li yaşlara gelindiğinde büyük değişiklikler gösterir. Değişim sadece fiziki görünümde kalmaz. Tıpkı vücudumuz gibi, saçlarımız da yaşlanmanın etkilerini taşır. Her on yılda bir vücudumuzda ve...
  2. vücudunuz kaç yaşında

vücudunuz kaç yaşında

kac yaşında gösteriyorum Bu testle vücudunuzun gerçek yaşını öğreneceksiniz. Yaşınız 30 da olsa, vücut yaşınız kendinize gösterdiğiniz özenle doğru orantılı olarak 20 de, 40 da olabilir. Önemli olan biyolojik yaşınız değil, vücudunuzun kendini kaç yaşında hissettiğidir. İşte bu test, vücudunuzun yaşını ortaya koyacak... Ve tabii sizin kendinize iyi bakıp bakmadığınızı da... 1. Güneş kremi...
  3. Vücudumuzda Bulunan Kemik Çeşitleri

Vücudumuzda Bulunan Kemik Çeşitleri

vücutta bulunan kemik çeşitleri, nelerdir, kaç çeşittir, isimleri, resimleri ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, En son okul sıralarında öğrendiğimiz ama aslında hepimizin bilmesi gereken bir genel kültür konusu hakkında hatırlatmalar yapmak istiyorum size...Kemik çeşitleri.. Kemik,Vücudun iskeletini oluşturmakta olan sert ve son derece yoğun bir maddedir....
  4. Vücudumuzda ki Kasların Çeşitleri ve Görevleri

Vücudumuzda ki Kasların Çeşitleri ve Görevleri

vücudumuzda ki kaslar çeşitleri görevleri nasıl çalışırlar yerleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Vücudumuzda ki kaslar olmasaydı ne halde olurduk hiç düşündünüz mü melekler :) Pelte gibi olur,hareket edemezdik.Bu sebeple özellikle iskelet sistemimizin sağlığı açısından vücudumuzda ki kas yoğunluğunu belli bir düzeyin üstünde tutmamız lazımdır.Tabi bunu abartıp body building...
  5. kaç çeşit zikir vardır?

kaç çeşit zikir vardır?

kaç çeşit zikir vardır? bu zikirleri isimleri ve yapılışlarıyla birlikte açıklamalarını yaparsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş