gebe
  1. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63

Vücuduna yatırım yapıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Cennet-ul Meva tarafından paylaşıldı.

Kariyerindeki hızlı yükselişini sürdüren Beren Saat, kendine yatırım yapmayı da ihmal etmiyor Geçen sene göğüslerini estetik operasyonla dolgunlaştıran güzel oyuncu, şimdi de burnu için ameliyat masasına yattı.
    Operasyon özel bir hastanede gizlice gerçekleştirilirken, Beren Saat’in burnunun üstünü düzelttirip, ucunu biraz daha kaldırttığı öğrenildi.

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

para kolay kazanılmıyor ama

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    doğal sanılıyordu bile :D demek burunlarıda estetik hahah

Vücuduna yatırım yapıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vücudum bunu neden yapıyor?

vücudum bunu neden yapıyor?

geğirmek neden olur bağırsak guruldaması bağırsak gurultusu mide guruldaması neden olur sürekli geğirme vücudum bunu neden yapıyor? Bazen hıçkırık krizlerine tutuluyoruz bazen de tüm gün boyunca esnemeden duramıyoruz. Aslında vücudumuzun gönderdiği bu sinyallerin bazı anlamları var. '’Olamaz yine mi! Esnememe bir türlü son veremiyorum, tam da günün en önemli iş toplantısı sırasında…’’ '’...
  2. Pepsi, Türk futboluna yatırım yapıyor

Pepsi, Türk futboluna yatırım yapıyor

PEPSİ Bottling Group (PBG) Türkiye’nin Manchester United tutkunu olan ve uzun yıllar profesyonel futbol oynayan İrlandalı Başkanı Ray Hazley, "Pepsi, Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de futbol yatırımlarını ve desteğini arttırarak sürdürecek" dedi. Pepsi’nin futbol yatırımları konusunda düzenlenen toplantıda konuşan PBG Türkiye Başkanı Ray Hazley, PBG dünya organizasyonu içinde...
  3. Avrupa müzik geleceğe yatırım yapıyor!

Avrupa müzik geleceğe yatırım yapıyor!

cengiz erdem avrupa müzik avrupa müzik cengiz erdem deniz AVRUPA MÜZİK GELECEĞE YATIRIM YAPIYOR! Avrupa Müzik'in getireceği teknoloji sayesinde Açıkhava'daki Teoman, Hande Yener gibi sanatçıların konseri, Hakkari Yüksekova'da cep telefonundan canlı izlenebilecek.. Dünyanın en büyük mobil teknoloji fuarı MWC (Mobile World Congress), İspanya'nın...
  4. kadınlar ve yatırım

kadınlar ve yatırım

Bu yazıyı okuyunca araştırma yapanlara hak verdim.Bence yapılan araştırmaların sonucu çok doğru çıkmış.Çünkü gerçektende kadın elinde tutmasını biliyor kocayı da parayı da:D:DBence öle:seker: MasterCard tarafından Ocak 2009'da gerçekleştirilen MasterIndex Araştırması harcama ve tasarruf eğilimlerinde kadın ve erkeğin farklı bakış açılarını gösterdi. MasterCard'tan yapılan yazılı açıklamaya...
  5. çocuğunuzun gülüşüne yatırım yapın

çocuğunuzun gülüşüne yatırım yapın

İleriki yaşlarda yaşanan ağız yapısı bozuklukları, dudak ve dil fonksiyonlarındaki, çene gelişimindeki sorunların ortak nedeni erken yaşta teşhis... O yüzden çocuklarımızı diş doktoruna götürmekte fayda var...Bir şikayeti olmasa bile. İleriki yaşlarda yaşanan ağız yapısı bozuklukları, dudak ve dil fonksiyonlarındaki, çene gelişimindeki sorunların ortak nedeni erken yaşta teşhis...

Sayfayı Paylaş