Vücudunuzu güneşten koruyun

ceyda3583

Yeni Üye
Üye
Vücudunuzu güneşten koruyun
damla sakızlı güneş yağı
Güneş Lekelerine Çözüm özellikle cildi hasas olan tüm kişiler için oldukça önemli bir konudur ve her güneşe çıktıklarında kendileri için ciddi sorunlar oluşturur.
Cildin güneşe karşı hassasiyeti 50 yaşlardan sonra azalmasına rağmen bu zamana kadar düzenli koruma gerektirir.

Güneş lekelerine çözüm olarak kendi kullandığım bir ürünü önerebilirim tabiki reklam olmaması için marka vermeyeceğim sadece ürün adı zaten heryerede bulabileceğiniz kesenizi yormayacak bir ürün.Bende bir çok ürün denedikten sonra bunu buldum.Güneş lekelerine oluşmasını engelleyen oluşanlarıda düzenli kullanımda yok eden Damla Sakızlı Güneş Yağı diye bir ürün var eskiden yunanistandan arkadaşım yolluyordu şimdi 7-8 tane Türk firması üretiyor.heryerdede var nereden isterseniz alın.

Arkadaşım ilk önerdiğinde pek aklıma yatmamıştı sonra bana bir kaç tane Atina üniversitesin araştırmasını yolladı(yunnaistanan göç ettiğim için aza çok yunanca var Allahtan) araştırmalar inanıp kullandım ve çok işe yaradı sizinde cildiniz benim gibi güneşe dayanamıyorsa kullanın işe yarar iyi tarafı kimyasal içermemsi birde

Geri