gebe
  1. ceyda3583

ceyda3583 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Vücudunuzu güneşten koruyun

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında ceyda3583 tarafından paylaşıldı.

damla sakızlı güneş yağı Güneş Lekelerine Çözüm özellikle cildi hasas olan tüm kişiler için oldukça önemli bir konudur ve her güneşe çıktıklarında kendileri için ciddi sorunlar oluşturur. Cildin güneşe karşı hassasiyeti 50 yaşlardan sonra azalmasına rağmen bu zamana kadar düzenli koruma gerektirir.

Güneş lekelerine çözüm olarak kendi kullandığım bir ürünü önerebilirim tabiki reklam olmaması için marka vermeyeceğim sadece ürün adı zaten heryerede bulabileceğiniz kesenizi yormayacak bir ürün.Bende bir çok ürün denedikten sonra bunu buldum.Güneş lekelerine oluşmasını engelleyen oluşanlarıda düzenli kullanımda yok eden Damla Sakızlı Güneş Yağı diye bir ürün var eskiden yunanistandan arkadaşım yolluyordu şimdi 7-8 tane Türk firması üretiyor.heryerdede var nereden isterseniz alın.

Arkadaşım ilk önerdiğinde pek aklıma yatmamıştı sonra bana bir kaç tane Atina üniversitesin araştırmasını yolladı(yunnaistanan göç ettiğim için aza çok yunanca var Allahtan) araştırmalar inanıp kullandım ve çok işe yaradı sizinde cildiniz benim gibi güneşe dayanamıyorsa kullanın işe yarar iyi tarafı kimyasal içermemsi birde

Vücudunuzu güneşten koruyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güneş

güneş

Devlet başkanı, halife, baba, mal, mülk güzel kadına, Bolluk ve berekete, hayatı devam ettiren ana sebep ve unsurlara, Güneşe sahip olmak, onün üzerinde bulunmak, onu kucaklamak vs., devletle kurulacak fayadıl münasebete ve o nisbette sorumluluk üstlenmeeye, Güneşin evde doğduğunu görmek akrabadan biriyle evlenmeye, Güneşin yeryüzüne inmesi, yönetimden halkın fayda görmesine, Güneşin yakması...
  2. Dizüstünüzü koruyun

Dizüstünüzü koruyun

Dizüstü bilgisayarınızı şebeke problemlerinden korumak için geliştirilen Travel Surge piyasada. 'İyi elektrik' sloganıyla tüketicisine çözüm üreten Tunçmatik iş ve özel yaşamımızın vazgeçilmezleri haline gelen dizüstü bilgisayarlarımızı, Travel Surge Notebook Enerji Koruması ile güven altına alıyor. Tunçmatik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer "Dizüstü bilgisayarları şebeke hattı...
  3. Dislerinizi koruyun

Dislerinizi koruyun

•Turp diş etlerini güçlendirir. •Adacayi toz haline getirilip diş temizliğinde kullanılır. Dişleri sağlamlaştırır, bembeyaz yapar. •Ahududu çiçeği kaynatılıp ılık su ile yapılan ağız banyosu, diş eti iltihaplarına iyi gelir. • Ayçiçek yağı içilmez ama gargara olarak kullanıldığı zaman ağızdaki zararlı bakteri ve molekülleri giderir. Vücudun zehirlerden temizlenmesine yardımcı olur....
  4. çocukları güneşten koruyun

çocukları güneşten koruyun

bu konu,çocukları güneşten nasıl koruyabilirizz,güneşten korunma yöntemleri hakkında bilgiler vermektedir Yaza yaklaşırken çocukların uzun süreler güneş altında oyun oynamaları, güneşin zararlı etkilerine maruz kalmalarına neden oluyor. "Çocuklarımızı güneşe karşı korumamız şart, çünkü güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmayanlarda ileride cilt kanseri söz konusu...
  5. Saçlarınızı Güneşten Koruyun

Saçlarınızı Güneşten Koruyun

Bu sayfa; Saçlarınızı Güneşten Koruyun haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler,i havalar henüz tam olarak ısınmasa da yaz ayları yaklaşıyor. İlkbaharla birlikte yüzünü gösteren güneşten saçlarınızı korumayı sakın ihmal etmeyin. Saçlarımız yaz aylarında güneşten, havuzun klorlu suyundan ve dış sebeplerden dolayı tahribat görürler. Ancak bu tahribat için alabileceğmiz önlemler...

Sayfayı Paylaş