Vücut çatlağı için Bi-oil kullananlar

Uzman SühaN

Administrator
Vücut çatlağı için Bi-oil kullananlar
Ah şu çatlaklar.Kadınların en büyük kabusu .Cildi ne kadar çirkin gösteriyor.Çok fit bir vücuda sahip olsanızda bu çatlaklar gölge düşürebiliyor.Piyasada bir çok çatlak önleyici kremler,losyonlar mevcut.İnanın kimse şunu kullandım %100 sonuç aldım demiyor.Vücut çatlakları gerçekten kremlerle losyonlarla geçmiyor.Son günlerde reklamlarda çatlak önleyici hatta giderici bir losyon tanıtılıyor.Bu losyonun fiyatını öğrendikten sonra cazip geldi ve kullanmaya karar verdim.İsmi Bi-Oil.Beklediğim sonucu alamadım öncelikle belirteyim.Bunun nedeni de sık kilo alıp vermem.Düzenli kullanımda görünümü sadece hafifletiyor hanımlar.Özelliklede çatlaklarınız yeniyse lakin derin çatlakları geçirmiyor bunuda belirteyim.Bu losyonu kullanırken yaptığım ilk şey soğuk suyla önce vücudu şoklamam .Daha sonra kuruladığım vücuduma bu losyonu tatbik ediyorum.Bu losyon için şunu söylemek istiyorum %100 çatlakları geçirmiyor.Hatta çatlakları geçirmiyor mucize beklemeyin.Sadece görünümü hafifletiyor o kadar.Bi-Oil kullananlar varsa bizimle deneyimlerini ve aldığı soonucu paylaşabilir.Konumuz vücut çatlağından açılmışken Vücut çatlaklarının tedavisi varmıdır? Adlı konumuzu da incelemenizi öneriyoruz.

bi oil.jpg

Cilt yüzeyi gözle görülmeyen koruyucu bir yağ tabakası sayesinde nemin ciltten kaçmasını önler. Kuru havaya sahip ortamlarda bu yağ tabakası nemi korumada yetersiz kalır. Her gün banyo yapmak veya duş almak, sabun kullanımı ve suyun nem emici etkileri nem kaybını hızlandırabilir. Bio‑Oil cildin doğal yağ tabakasını takviye ederek nem tutma fonksiyonunu geri kazanmasına yardımcı olur.

Bio‑Oil cilde günde en az iki kere uygulanmalıdır. Sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.

Bio Oil içeriği formülünde doğal bitki özleri ve vitaminlerin bir araya getirilmseyle oluşan bir cilt bakım yağıdır. İçeriğinde PurCellin Yağı™, bulunmaktadır. Bu yağ, formülünde içeriğindeki bitki özlerinin ve vitaminlerin faydalarının cilt tarafından kolayca emilmesini sağlar. Kendine özel hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmaz.

Bio Oil fiyatı; Bio Oil Cilt Bakım Yağının parakende satış fiyatı 25.00 TL dir.
Bio oil nedir; Bio-Oil Komple Cilt Bakım Yağı yara, çizik, hamilelik sonrası çatlakların iyileşmesi için özel olarak formüle edilmiş cilt bakım yağıdır.

Bitkisel İçerikler

Calendula Officinalis Flower Extract (Calendula Yağı)
Lavandula Angustifolia Oil (Lavanta Yağı)
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (Biberiye Yağı)
Anthemis Nobilis Flower Oil (Papatya Yağı)
Vitaminler
Retinyl Palmitate (A vitamini)
Tocopheryl Acetate (E vitamini)
Yağ Yapısı
Paraffinum Liquidum
Triisononanoin
Cetearyl Ethylhexanoate
Isopropyl Myristate
Glycine Soja Oil
Helianthus Annuus Seed Oil
BHT
Bisabolol
Koku (Gül)
Alpha-Isomethyl Ionone
Amyl Cinnamal
Benzyl Salicylate
Citronellol
Coumarin
Eugenol
Farnesol
Geraniol
Hydroxycitronellal
Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde
Limonene
Linalool
Renk
Turuncu: CI 26100 (Red 17)

Çatlağı engellemek ve çatlak görünümünü azaltmak için yeterlilikte.Onun dışın da ürün çatlakları iyleştirmiyor.

Kalçamda, gögüslerimde çatlaklarım var.Bende ballandıra ballandıra anlattıkları bioili aldım ve kullandım.Çatlaklarım geçmedi ama çok az çizgilerim hafifledi. Zaten çatlağın çaresi yok hanımlar. Önemli olan mevcut çizgileri hafifletmek. Bunun için de bioil kullanmanızı tavsiye ederim

Benimde karın ve kollarımda çatlaklar var bi oili aldım 3 ay kullandım hiç bir olumlu sonuç alamadım . Çatlağı gidermenin hiç bir çaresi yok arkadaşlar boşu boşuna kendimizi kandırmayalım

Geri