gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vücuttan çıkan hangi kan abdesti bozmaz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vücuttan çıkan hangi kan abdesti bozmaz ? Arkadaşlar sizden bu konuda bilgi istiyorum vücudun her hangi bir yeri kanasa abdestim bozulur mu

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vücuttan çıkan hangi kan abdesti bozmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraat rüknünde hangi hatalar namazı bozar, hangileri bozmaz?

Kıraat rüknünde hangi hatalar namazı bozar, hangileri bozmaz?

Namazın kıraat rüknünü yerine getirmek için her rekatta okunan Fâtiha sûresinin ve onun arkasından okunan birkaç sûrenin tam ve doğru ezberlenmesi, okunuşları esnasında titiz davranılması gerektiği aşikârdır. Fakat namaz içinde Kur’an okurken Arapça bilmeyenlerin telâffuz, hareke ve atlama problemi söz konusudur. Bu hatalarla kıraat şartının yerine gelip gelmediği yani namazın bozulup...
  2. Kirli Kan Vücutta Nasıl Temizlenir?

Kirli Kan Vücutta Nasıl Temizlenir?

kirli kan vücutta nasıl temizlenir kirlenen kan nasıl temizleniyor açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Kalp vücudumuzun bir nevi motoru gibi görev yapar melekler :) Sürekli kan dolaşımı için çalışan kalp günde ortalama 100 bin kez atar.Evet melekler yanlış okumadınız,tam 100 bin kez :) Kalbimizin motor görevi yaptığı vücudumuzda kanımız sürekli dolaşır.Bu her bir vücut turu sonunda...
  3. kan abdesti bozar mı

kan abdesti bozar mı

kan abdesti nasıl bozar Vücuttan çıkan hangi kan abdesti bozmaz Evet Melek'ler, kan abdesti bozar mı - hangi kanama şekli abdesti bozmaz gibi sorularınızın yanıtını, bu sayfamızda bulabilir konuyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz arkadaşlarım:) - Vücuttan çıkan kan akmadığı veya çıktığı yerin çevresine dağılmadığı sürece abdesti bozmaz. Yaradan çıkan irin ve sarı su da böyledir. Çıktığı...
  4. Gusül Abdesti Alınırken Hangi Dualar Okunmalı ?

Gusül Abdesti Alınırken Hangi Dualar Okunmalı ?

Gusül Abdesti Nasıl Alınır Hangi Sure Okunur Boy Abdesti Nasıl Alınır Ne Okunur Sevgili melekler, tüm müslümanların bilmesi gereken 32 farz içinde yer alan Boy Abdesti Nasıl Alınır Ne Okunur ile iglili bilgileri bu sayfamızdan sizlerle paylaşmak istiyoruz... Gusül abdestine besmele ve niyet ile başlanır. Önce eller bileklere kadar üç kere yıkandıktan sonra, pislik olmasa bile, ön ve...
  5. Osmanlı Devletinde çıkan ilk kanun hangisidir

Osmanlı Devletinde çıkan ilk kanun hangisidir

Ben sizden osmanlı devletinde çıkan ilk kanun hakkında bilgi rica ediyorum. Osmanlıda çıkan ilk kanun neydi acaba ?

Sayfayı Paylaş