gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

-VUK göre Tüccarlarda işe başlama belirtilerini açıklayınız?

Konu, 'Vergi Hukuku' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

işe başlamanın belirtileri işe başlama belirtileri başlamanin vuk başlama [FONT=&quot]1-[/FONT]VUK göre Tüccarlarda işe başlama belirtilerini açıklayınız? [FONT=&quot]Tüccarlarda İşe Başlamanın Belirtileri[/FONT]
    [FONT=&quot]Madde 154 - [/FONT][FONT=&quot]Tüccarlar için aşağıdaki hallerden herhangi biri "İşe başlama"yı gösterir:[/FONT]
    [FONT=&quot]1. Bir iş yeri açmak (İş yeri açmaktan maksat, belli bir yerde bilfiil ticari veya sınai faaliyete geçmek demektir. Bir yerin ne maksatla olursa olsun sadece tutulmuş olması veya içinde tertibat ve tesisat yapılmakta bulunması iş yerinin açıldığını göstermez);[/FONT]
    [FONT=&quot]2. İş yeri açılmamış olsa bile ticaret siciline veya mesleki bir teşekküle kaydolunmak;[/FONT]
    [FONT=&quot]3. Kazançlarıbasit usulde(*) tespit edilen tüccarlar için işle bilfiil uğraşmaya başlamak.[/FONT]

-VUK göre Tüccarlarda işe başlama belirtilerini açıklayınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumun başlama belirtileri

Doğumun başlama belirtileri

doğum başlama belirtileri doğumun başlama belirtileri Gebeliğin son aylarında rahim göğüs kafesine kadar yükselir, yaptığı basınç nedeniyle nefes almak zorlaşır, mide ve bağırsak şikâyetleri olur. İlk gebeliklerde doğumdan bir-iki hafta önce, sonraki gebeliklerde doğumdan yaklaşık birkaç gün önce bebeğin başının doğum kanalına yerleşmesi üzerine rahmin yüksekliği 2-3 cm azalır. Bu durum gebe...
  2. almiranın odası işte görün millet

almiranın odası işte görün millet

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tüccar

Tüccar

Farz emirleri yerine getirmede noksanlığa, menfaaat ve kazanca, yolculuğa, tuhaf haberler almaya; ihtiyaçların gitmesine delalet eder.Halk arasinda hatiri sayilir, büyük bir adama delalet eder. Bir rivayete göre, tüccar zeki ve çaliskan bir adamdir. Tüccarin mal sattigini görmek helal mala yorumlanir. Rüyada kendisinin tüccar oldugunu gören hayir ve menfaate nail olur, yüksek bir mevkie geçer....
  4. belirtilerime göre hamilemiyimm yardım edin

belirtilerime göre hamilemiyimm yardım edin

30 günde 1 adet oluyorm ve ayın 8 de olmam gerekiyordu ama bugün ayın 10 ve regl olmadım belitilerim ise tuhaf akıntım çok beyaz şefaf renkli ara sıra kasıklarıma ağrı giriyor ve belim ağrıyor sürekli uykum var ve olur olmadık şeylere ağlıyorm bir hafta geçmeden test yapmıcam kendi kendime söz verdim sizce durumum nedir yardımcı olun lütfenn
  5. Hamile Melekler Buraya Doğumun Başlama Belirtileri Burada...

Hamile Melekler Buraya Doğumun Başlama Belirtileri Burada...

doğum belirtileri,doğum belirtileri suyun gelmesi, Doğumu az kalan melekler artık yavaş yavaş doğum telaşınız başlamıştır.Doğumun başlama belirtilerini sizler biliyor musunuz bir sefer doğum yapmış hemen herkes belirtileri tahmin edebilir ama ilk defa doğum yapacak ve nasıl bir şey olduğunu bilmeyen pek çok anne adayı vardır aramızda şimdi cici anne adayları için doğumun başlama...

Sayfayı Paylaş