gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

vur beni

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: vur beni

teşekkürler çok güzeller:)

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cok güzeldi yaaa
    Emegine saglik citosum

4. İreM_NuR

İreM_NuR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

muhteşem hepsi ellerine sağlık

vur beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Al Tabancayi vur beni...

Al Tabancayi vur beni...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. beni hüseyin vurdu ühüüü

beni hüseyin vurdu ühüüü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ferudun Düzağaç _ beni vur

Ferudun Düzağaç _ beni vur

Bir ince pusudayım, Yolumun üstü engerek Bir yolun sonundayım Sessizce tükenerek Ben senin sokağına ulaşamam dardayım, O mazlum gözlerine bakamam firardayım Oysa ben bu gece yüreğim elimde Sana bir sırrımı söylecektim Şu mermi içimi delmeseydi eğer Seni allıp götürecektim Beni vur Beni onlara verme Külüm al uzak yollara savur Dağılsın dağlara dağılsın vur Öykümüz ama sen ağlama...
  4. Teoman - Vur sen beni

Teoman - Vur sen beni

giriş D#-C#-C-A# C# A# gözyaşıysa sevdiklerin G# C# ben en çirkini en fakiri C# A# yanmıyorsa yorgun lanban G# C# ısıtmazsa karton evim C#-B-C# Aaa C# A# hiç tutmam ben sözlerimi G# C# derin bir uykum uyanmadım C# A# 10 gün oldu ben öleli G# C# bir öyküydüm anlatıldım C#-B-C# Aaa D# vur sen beni yerden yere C# damganı savur ellerimize D# bir kavgaki ürkütürse C# kanatırırsa öldürürse

Sayfayı Paylaş