gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

vur hadi vurrr!!!!bir hamleyle çek tetiği...

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

vur hadi bir hamleyle çek tetiği dinle vur hadi bir hamleyle çek tetiği git git dinle biran neyle

vur hadi vurrr!!!!bir hamleyle çek tetiği... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimlere bir göz attin hadi :)))

Resimlere bir göz attin hadi :)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aşkın Nur Yengi - Vur Hadi Vur

Aşkın Nur Yengi - Vur Hadi Vur

Aşkın Nur Yengi - Vur Hadi Vur yalansız anılar yokluğunda yanımda herşeye razıyım ne olur geri gel içimde geçmişin çığlıkları aklımda gözlerinden kalma bir şiir vur hadi vur, vur bir daha özleminle vur, canevimden vur, cehennem budur vur hadi vur, vur bir daha gözlerinle vur, sözlerinle vur, yüreğim süssün zamansız açılar sen yokken hep yanımda herşeye hazırım ne olur geri dön
  3. Orhan Hakalmaz - Bir Of Çeksem

Orhan Hakalmaz - Bir Of Çeksem

Bİr Of Çeksem KarŞikİ DaĞlar Yikilir BugÜn Posta GÜnÜ Canim Sikilir Sikilir Aman Aman Ellerİn Mektupu GelmİŞ Okunur Benİm YÜreĞİme HanÇer Sokulur Sokulur Aman Aman Şu KarŞikİ DaĞda Bİr Top Kar İdİm YaĞmur YaĞdi Ilgit Ilgit Erİdİm Erİdİm Aman Aman Evvel Yarİn SevdİĞİde Ben İdİm Şİmdİ Uzaklardan Bakan Ben Oldum Ben Oldum Aman Aman
  4. Hadi Yerime Koy Birini Koyabilirsen

Hadi Yerime Koy Birini Koyabilirsen

...beni ya sevmeLi,ya öLdürmeLi...'' Masum DeğiLiz ''...bir çağ yangını bu,bütün dünya günahkar...'' Unut ''...unut beni de her yaLan gibi...'' -Ruhuma AsLa- ''...sebebi var bahanesi yok...'' Hazan ''...sen her su veren eLe açan koLay çiçek...'' Sarı OdaLar ''...hadi yerime koy birini koyabilirsen....'' Yarası SakLım ''...bir sözün uçur göğüm gün...
  5. Çek Bir Kurufasülye Pastası :))

Çek Bir Kurufasülye Pastası :))

Bu konu; kurufasülye pastası tarifi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, lokantalardan alınma meşhur bir laftır, ''Çek bir kurufasülye pastası ! '' söylemi. Esnaf lokantalarında rastlanan bu seslenişi siz hiç ''Çek bir kurufasülye pastası ! '' şeklinde duydunuz mu ? Eğer lokantalar pasta satmaya başlarlarsa emin olun bu lafı da duyabilirsiniz artık. Çünkü kurufasülye artık...

Sayfayı Paylaş