gebe
  1. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

vuran ayakkabıya pratik çözüm (=

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında * MuCiZé * tarafından paylaşıldı.

ayakkabı vurmasına çözüm vuran ayakkabıya ne yapılır vuran ayakkabıya çözüm ayakkabı vurması vurması meleklerim yeni aldığım ayakkabı bikaç gün giymemle ayağımı vurdu,acayip bi acı yürürken anlatamam :uhu: bugün orkide meleğimle konuştum ve bana çok faydalı bir bilgi verdi,sizlerle de paylaşmak istedim....orkide:dil::dil:
    ayakkabılarımızı bir poşet içinde buzluğa koyuyor ve 2gün bekletiyoruz,daha sonra hiç bir şekilde vurma olmuyor.bizzat denenmiş ve onaylanmıştır :D:D

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    vallaha denedim çokta menun oldumdeneyin anacım lilililililili hahahahaha

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler tatlım :D lilililili

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Orkinin bilmediği bir konu var mı yaw
    helal olsun orkime

5. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ayakkabbı donar o zaman :D

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    valla süper
    denerim kaleş ayakkabı ayağımı vurursa

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yanlış anlama
    ayakkabı değilde ayaklarımı anladım buzdolabına koymadım

vuran ayakkabıya pratik çözüm (= konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırışıklığa pratik çözüm

Kırışıklığa pratik çözüm

yüz sarkmalarına bitkisel çözüm yüz kırışıklığına bitkisel çözüm sarkmalarına kırışıklıklarına kırışıklığına . Gençlik ve güzellik denince kadınlar için akan sular durur. Evde yapabileceğiniz yüz egzersizleri kırışıklıkları sonsuzluğa yollayacak... Bu yöntem ömürlük Kremler, bitkisel çözümler, plastik cerrahi ve yardımcı yöntemleri bir kenara bırakıp Lourdes Julian Doplito Çabuk'a...
  2. gözdeki şişkinlige pratik çözüm

gözdeki şişkinlige pratik çözüm

Gözdeki şişliğe pratik çözüm Zaman zaman birçok kişiyi rahatsız eden gözlerdeki şişlik, toksin birikmesi nedeniyle yaşanır. Şişlikten kurtulmak için soğuk süte batırılmış pamukla 10 dakika kompres yapabilirsiniz. Şişliği, göz kapağı çevresine hafif baskı uygulayarak da kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca gözleriniz yorgunsa; soğuk salatalık dilimlerini 3 dakika göz kapaklarınızın üzerinde...
  3. kırışıklıklarınıza pratik çözümlerle elveda diyin

kırışıklıklarınıza pratik çözümlerle elveda diyin

yanak sarkması gıdı sarkması gıdık dudak üstü çizgileri dudak kenarındaki çizgiler Balon egzersizi Balonu ilk hafta bir elma kadar şişirin. İkinci hafta greyfurt kadar şişirebilirsiniz. Eğer kendinizi iyi hissediyorsanız üçüncü hafta karpuz kadar şişirebilirsiniz. Balon hareketiyle hem yüz kaslarını çalıştırmış olacak hem de hücrelere oksijen taşıyacağınız için daha genç görüneceksiniz. En...
  4. Bebeklerin gaz problemine pratik çözüm

Bebeklerin gaz problemine pratik çözüm

bebeklerde gaz problemine çözüm 11 aylık bebekte gaz Bebeklerde görülen gaz problemi birçok annenin korkulu rüyasıdır. Papatya, nane ve anasonla hazırlanan harika bir çay çocukların gazı için mükemmel bir çözüm olacaktır:) Hazırlanması da son derece kolay Papatya, nane ve anasondan birer fiske (yaklaşık birer çay kaşığı) alarak bir cezveye koyup birkaç dakika kaynatın. Soğuduktan sonra...
  5. Tıkalı Lavaboyu Açmak İçin Pratik Bir Çözüm!

Tıkalı Lavaboyu Açmak İçin Pratik Bir Çözüm!

tıkalı lavabo nasıl açılır tıkalı lavaboyu açmak Sevgili melekler, lavabonuz tıkandı ve aksi gibi evde de lavabo açıcınız yok. Endişe etmeyin ve evinizde bulunan malzemelerle tıkalı lavabonuzu açın. Nasıl mı? *Tıkanan lavabolara sodalı kaynar su dökün biraz bekledikten sonra lavabonuzu kullanın. İyi sonuç verecektir. *Bir başka yöntemde, lavabonun içindeki vidayı çevirerek çıkarıp...

Sayfayı Paylaş