gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vurgun yemiş gibiyim notaları var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım elinizde vurgun yemiş gibiyim notaları var mı . Bu şarkıyı çok çok çok seviyorumda çalmaya çalışayım bakalım nolcak sa :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Vurgun yemiş gibiyim notaları var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Vurgun Yemiş Gibiyim'' Notaları Burada Melekler

''Vurgun Yemiş Gibiyim'' Notaları Burada Melekler

vurgun yemiş gibiyim, şarkısı, notaları, güftesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Ünlü sanatçı ve besteci Selami Şahin'in birbirinden güzel parçalarından biri olan ''Vurgun Yemiş Gibiyim'' in notalarını müzisyen meleklerimiz için ekliyoruz :)
  2. Vurgun yemiş gibiyim notaları

Vurgun yemiş gibiyim notaları

Selam melişler bana vurgun yemiş gibiyim isimli şarkının notaları lazım bulabilene bu ramazanlıkta dua edeceğim. Elimden başkada bişey gelmez zaten sağolun.
  3. öğretmen marşının notaları lazım var mı

öğretmen marşının notaları lazım var mı

Selam , Bana öğretmen marşının notaları lazım burada bulabilirmiyim ? Şimdiden teşekkürler
  4. Benim gibi origami merakı olan var mı ?

Benim gibi origami merakı olan var mı ?

origami merakı bir akşam canım sıkılmıştı ilk önce bir uçak yaptım ve katlamaya devam ettim kup yaptım sonra kendimi geliştirmeye karar verdim
  5. Kuru Yemiş Yiyerek Zayıflanır mı?

Kuru Yemiş Yiyerek Zayıflanır mı?

kuru yemiş zayıflatır mı, kuru yemiş, kuru yemiş nasıl zayıflatır Sevgili melekler, sağlıklı atıştırmalıklar olarak ifade edebileceğimiz kuru yemişler zayıflatıyor. Kilo vermeyi hızlandıran, içerdikleri E vitamini sayesinde genç kalmayı sağlayan kuru yemişler, göbek yağlarının da erimesine yardımcı oluyor. Badem, ceviz ve fındığın sağlıklı protein kaynağı olduğunu belirten Diyetisyen Özlem...

Sayfayı Paylaş