gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Vurgun

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bir isten vurgunla çok para kazandigini görmek bu tamahi yüzünden büyük bir zarara girecegine isarettir

Vurgun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Vurgunum Sana

Kenan Doğulu - Vurgunum Sana

Yüzyıllardır sulanmamış bir çiçek gibi Küçük denizlere mahkum bir balık gibi Darma duman bu günlerde Yarına tüm ümitlerle Bekliyorum dönersin diye Gidemem gönderme dedim inanmadın bana Gözlerim yaşlı inan bir tek sana Darma duman bu günlerde yarına tüm ümitlerle Bekliyorum dönersin diye Tek bakışla yaktın beni Parça parça çaldın beni Ben deli gibi vurgunum sana
  2. Neslihan - Vurgunum

Neslihan - Vurgunum

Vurgunum ... Vurgunum Sana!! Alamaz Hiç Kimse Alamaz Bir daha Vurgunum ... Vurgunum Sana!! Çalamaz hiç kimse çalamaz bir daha Bir har, Bir kor, Bir zor Yüreðim Bir gel, Bir Gör, Bir bak ne Haldeyim!!! Aşığım.. Aşığım Sanaa!! Alamaz Hiç Kimse Alamaz Bir daha
  3. muazzez abacı :VURGUN

muazzez abacı :VURGUN

Gözlerim uykuyla barıştı sanma Sen gittin gideli dargın sayılır Ben de bir zamanlar sevildim amma Seninki düpedüz vurgun sayılır Yalan mı söyledin göz göre göre Ne zaman dolacak verdiğin süre Gönülden gördüğüm takvime göre Aldığım her nefes birgün sayılır Armağan ettiğin kutsal mendile Akarken içimi dağlayan çile Manavgat denilen çağlayan bile Benim gözyaşımdan durgun sayılır Ne kadar...

Sayfayı Paylaş