gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

vuslat bayramdır. endişe içinde beklediğinden mektup almak....

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

[​IMG] (alıntı)​

vuslat bayramdır. endişe içinde beklediğinden mektup almak.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rep almak için

rep almak için

Paylaşım yapan Arkadasları Yorum veya Rep Sistemi İle Ödüllendirelim... Rep to Rep Kampanyası Başlamıştır Arkadaşlar...Rep Verene Rep Veriyorum.... Ben size mecburum bilemeziniz ; içimi verdiğiniz repler ile ısıtıyorum Hani bir ara repi olmayan ama gururlu bir genç vardı ya işte o benim İnsanların Allah'a en yakın olanı, önce yorum yazan sonra rep verenidir. Rep vereni Allah sevdiğine...
  2. Bahar Enerjisinden Almak için

Bahar Enerjisinden Almak için

Harika bir bahar mevsimi bizleri bekliyor.Bahar insanın kendi adıma benim kıpır kıpır olmamı sağlıyor.Gün ışığı bana yansıyor gibi.Baharın harika atmosferinden yararlanmak isteyen meleklerim baharın enerjisinden bur yudum almak için işte öneriler.:tik: Bahar tüm ihtişamıyla uyanışı, arınmayı, coşkuyu, neşeyi ve sevgiyi müjdeliyor. Transformal Nefes Türkiye Temsilcisi Nevşah Fidan´ın...
  3. Ev almak için dua

Ev almak için dua

allah ev alma duası ev almak için dua ev almak için dua, ev duası, mülk sahibi olmak için dua, ev duası nedir gene bilgiler sevgili melekler ev almak isteyenler için güzel bir dua yazıyorum size alalh herkesin dualarını kabul eylesin Bismillahirrahmanirrahim*kulillâhumme mâlikel mülki tü'til mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü vetüzillü men teşâü bi yedikel...
  4. Kilo Almak İçin Nasıl Beslenmelisiniz?

Kilo Almak İçin Nasıl Beslenmelisiniz?

nasıl kilo alırım, kilo almak için, kilo nasıl alınır Eğer zayıflığınızdan şikayetçiyseniz doğru konudasınız melekler. İnanın kilo almak en az vermek kadar zor, çeken bilir, ancak imkansız değil elbette. Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programına konuk olan Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak kilo almak isteyenlere bakın hangi önerilerde bulundu. Kilo almak isteyen kişilerin...

Sayfayı Paylaş