gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Vuslatsız,çıkışsız,uçsuz bucaksız, acımasız yollar

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.
    Unutmak zorundaydım.yoluma gitmek zorundaydım.ayağıma batan dikenlere aldırmadan hem de.kanayan yanımı duymadan!
    öylesine kolay gelirdi söylemek insanlara,"geçer" demek kolaydı..

geç - ti de..
    çok geçti geri dönmek için. ya da birşey yokmuş gibi, sanki hiç olmamış gibi hissetmek için.

geçti..gittik..
    kanatırken içimi keskin bir çığlık,ben sessizliğin uğultusundan duyamadım dünyamı.sensizliğin sızısından, ne varsa bu ruhumda iz kalan, hepsi ondan..

şimdi öyle boş, öyle pervasız, öyle yitik yaşamak.
    dahası yarama el süremiyorum acısından..bir yanım isyanda baş kaldırırcasına yazgıya, bir yanım sus diyor sus ve göm geçmişi,geçmeyeni,geçiremediğini..

şimdi nereye gömsem ölür ruhum sende'sizliğimi..?
    sende olmamak.
    teninde kalmamak.
    sürgün ömür boyu.

vuslatsız,çıkışsız,uçsuz bucaksız, acımasız yollar..

ama yoluma gitmek zorundayım. unutmak zorundayım. uyutmak zorundayım içimden akıp gidenleri. kandırmak zorundayım içimdeki laf geçiremediğimi.

uyu derken içime, bu ruhsuz bedeni saklamak zorundayım bi kapı eşiğine.

hadi saklan,saymaya başlıyorum!

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Vuslatsız,çıkışsız,uçsuz bucaksız, acımasız yollar
    emeğine sağlık canım tşekkürler

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Vuslatsız,çıkışsız,uçsuz bucaksız, acımasız yollar

ben teşekkür ederim bitanem sağolasın

Vuslatsız,çıkışsız,uçsuz bucaksız, acımasız yollar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-vuslatsız sevgi

uğur ışılak-vuslatsız sevgi

Yürüdükçe gölgem kayboldu benden Vuslatsız sevdamdan usanır oldum Ruhuma giydiğim candan bedenden Belirdikçe aşkım utanır oldum Çırpınır duramaz can kafesinde Son sözü sonsuzluk son nefesinde Kırıldı kalemim aşk celsesinde Urgana sehpasız uzanır oldum Tabip bildiğini nasıl söylesin İster meçhul ister Mecnun eylesin Dört mevsim içtiğim hazan neylesin Öldükçe bedenim uyanır oldum
  2. Büyük git gidersen.. uçsuz bucaksız..

Büyük git gidersen.. uçsuz bucaksız..

'Gitmeli insan,geri dönmeyi bilmemeli' derim ben bazen. Ve gerçekten giden biri her gönüşünde ya yıpratır ya yıpranır...Ve o kadar da eskir, aşka olan heycan. Ben gidip geri dönmemişlerimden yanayım (((: ayrılığı seçtinmi herşeyi götüreceksin yanında... geriye hiçbirşey kalmayacak.. söylenmemiş sözler kalmamalı bıraktığın yerde.. ki ben en çok onları duydum.. gittinmi adam akıllı...
  3. acımasız hayat

acımasız hayat

hayatta en cok istedıgınız sey nedır ynaı gerceklesmesını ıstedıgınız ve onun ıcın cabaladıgınız ama bazen olmuycak bısey ıcınde ugrastıgınız bır sey buyrun bayanlaar

Sayfayı Paylaş