gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

W3 Total Cache It appears Minify URL rewriting is not workin hatası yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

It appears Minify URL rewriting is not working. If using apache, verify that the server configuration allows .htaccess or if using nginx verify all... Ben böyle bir hata alıyorum w3 total cache nin en son sürümünde baktım ama bulamadım siz birşeyler biliyor musunuz ? Ya baktım herkese birşeyler yazıyorsunuz gerçi siz forumsunuz ama belki word press kullanıyorsunuzdur bu hatayı aldı iseniz bana yardımcı olabilir misiniz lütfen ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bu hatanın kesin çözümü için lütfen aşağıdaki bölümlei takip ediniz.
    General Settings bölümünden
    Page Cache
    Page Cache Method--- Buradan Disk: Basic seçin ve kaydedin kesinlikle çözeceksiniz. Biz bu hatayı böyle çözdük.

Saygılar.

W3 Total Cache It appears Minify URL rewriting is not workin hatası yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. It is / There is Exercises

It is / There is Exercises

there is there are exercises is are exercises ile ilgili sorular was were ile ilgili sorular Insert it is/there is in the spaces. In some sentences, contracted plural, negative and interrogative forms, or the past or future tense are required. 1 What's the time?- ... ... 3.30. ~ And what's the date?~ . . . . . . the 24th. 2 How far... ...toYork?~ . . . . . . 50 miles. 3 ... ... very...
  2. Kuşuma İsim arıyorum yardım edin

Kuşuma İsim arıyorum yardım edin

kızıma isim arıyorum 2011 merhaba arkadaşlar; bildiğinizz gibi eşim bana doğum günümde süpriz yapmış hediye olarak muhabbet kuşu almıştı şimdi ona isim arıyorum daha yavru hadi bana yardım edin de bi isim koyayımmm ona :deli: ilk aklıma gelen cücükk oldu :D:D ama sonra vazgeçtim yanayakıla kızıma isim düşünüyorumm hadi yardımm edinnnnnnn:deli:
  3. RUN32 Could Not Load Ssl Libary Hatası ve Çözümü

RUN32 Could Not Load Ssl Libary Hatası ve Çözümü

run 32 could not load ssl library hatası nedir nasıl çözülür çözümü ne yapmak gerekir öneriler ile ilgili bilgiler burada melekler Bilgisayarlarımızda vakit geçirirken bazen hata uyarıları karşımıza çıkabilir.En son exception processing message parametres hatasından ve çözümünden bahsetmiştik.Şimdiyse run 32 hatasının çözümünü anlatmaya çalışacağız; Öncelkle başlat-çalıştırı tıklayın....
  4. oğluma isim arıyorum yardım lütfen

oğluma isim arıyorum yardım lütfen

2011 yılını geçip 2012 yılına gireceğimiz bu günlerde ben hamişliğimin son demlerini yaşıyorum. Oğluma isim arıyorum kızlar. Kuranda geçmesi benim için çok büyük anlam ifade etmiyor. Güzel ve akılda kalıcı anlamlı bir isim arıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Haa erkek olduğu için ismini ben koyacağım kız olsaydı kızıma isim aramayacaktım onu babası...
  5. Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası yardım

Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası yardım

Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası ve çözümü Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası ve çözümü hakkında merak ettiklerinizi sizlerle paylaşıyoruz. Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu” hatası veriliyorsa yapmanız gereken şudur: C:\Windows\System32 klasörüne geçiniz. Dosyaların bulunduğu üst...

Sayfayı Paylaş