gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Walkman serisine yeni üyeler eklendi

Konu, 'Donanım Haberleri İnceleme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Sony Ericsson, 3GSM kongresinden bir hafta kadar önce Walkman serisine W880 ve W610 adında iki yeni model daha eklendiğini duyurdu. Şu ana kadar 20 milyon Walkman telefon satarak büyük başarı elde eden firma, seriyi genişletmekle doğru bir hamle yapıyor. Kalınlığı sadece 9.4 mm olan W880 modeli Walkman ailesinin en ince üyesi oldu. Kutusunda 1 GB'lık Memory Stick Micro (M2) hafıza kartı bulunan W880'in medya çalma yazılımı güncellenmiş. Telefonda 2 MP kamera ve 3G desteği bulunuyor. W610'daysa 512 MB kapasiteli M2 kart, Track ID desteği, 2 MP kamera ve EDGE desteği bulunuyor.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Walkman serisine yeni üyeler eklendi
    paylaşım için tşkler..

Walkman serisine yeni üyeler eklendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. i-mate yeni serisiyle ses getirecek

i-mate yeni serisiyle ses getirecek

Ultimate serisi; her kullanıcıya hitap eden tasarım özelliklerine sahip, yüksek seviye, sofistike, 3. Nesil, Windows Mobile 6.0 temelli cihazlardan oluşuyor. Ultimate 8150; Dijital Asistan ile cep telefonunun güzel bir sentezini sunuyor. Güçlü işlemcisi, dokunmatik VGA ekranı, HSDPA teknolojisi ve XGA video çıkış özelliği sayesinde, Ultimate serisi; kullanıcılarının itiyaçlarını sonuna kadar...
  2. Sony'den Yeni Walkman Serisi

Sony'den Yeni Walkman Serisi

Rengarenk ve cıvıl cıvıl portatif müzik çalarlarını(PMP) tanıtan Sony, yeni modellerinde sürükle - bırak şeklinde parça yükleme gibi kolaylıklar sunuyor. Sony'nin Yeni Zelanda sitesinde bir dizi Walkman sahne aldı. NWZ-E435, NWZ-E436 ve NWZ-E438 adlı bu yeni portatif müzik çalarlar, 2 inç QVGA LCD ekran, FM radyo, Windows Media Player ve iTunes desteğine sahip. Sadece 8,5 mm kalınlığa ve...
  3. Hitit Seramik - Yeni Porselen Serileri

Hitit Seramik - Yeni Porselen Serileri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yeni Üyeden Selamm

Yeni Üyeden Selamm

Uzun süredir forumun makalelerini yada arkadasların birbirine olan yorumlarına bakıyordum bugun artık benimde üye olmam gerektigini hissedip bi girelim dedim su melekler mekanına yaklasık 7 hafta kaldı dogumuma bebeklerle isimlerle neler yapılması gerektigiyle kendimle :) ilgili ne varsa buradan ogreneyim istedim oldugu kadarıyla hepinize Selamlar...
  5. yeni üyeden merhaba

yeni üyeden merhaba

merhaba :)) neyi nasıl araştırcamı bilmiyorum zamanla öğrenirim ama geç olcak heralde..

Sayfayı Paylaş