gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Wang Yi Guang Resimleri (Boğa ve Kız)

Konu, 'Yabancı Ressamlar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

boğa ceşitleri [​IMG]
    [​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1000x1076 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 961x879 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1000x919 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1000x914 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1000x933 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1000x922 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1000x933 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1000x920 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1000x761 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 977x1571 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

Wang Yi Guang Resimleri (Boğa ve Kız) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğa Burcu ve Sağlığı

Boğa Burcu ve Sağlığı

Boğaz, boyun ve ense bölgesi hassastır. Troid bezi, yutak, ses telleri, bademcikler, kulaklarla ilgili sağlık sorunları sık görülür. Kilo almaya meyillidir. Kilo ile ilgili, diyabetik rahatsızlıklar, tansiyon, astım, soğuk algınlığı, anjin, hassas organlarla ilgili iltihaplanmalar olabilir. Aşırı yemek vücudun hastalıklara karşı savunma sistemini bozabilir. Akrep burcundan gelen zıt...
  2. Boğa burcu ve sağlık

Boğa burcu ve sağlık

Boğa burcu ense ve boğaz bölgesini yönetir. Bu nedenle Boğalar soğuk algınlığı ve anjine çabuk yakalanırlar. Boğa insanları çok troid sağladıklarından çabuk kilo alırlar. Şişmanlık onlar için bir sorun olabilir. Boğa burcu Yükselen kişilerin fiziksel yapıları: Bu burcun belirgin özellikleri kısa boy, tombul yüz, şişkin gözler, kalın boyun, büyük burun ve ağız, esmer ten, geniş omuzlar,...
  3. Boğa Burcu ve hediye seçimi

Boğa Burcu ve hediye seçimi

boğa burcu erkeği hediye boğa burcu hediye seçimi parfümleri kadınına Boğa Kadını Melekler Mekanı - Boğa Burcu ve hediye seçimi Venüs tarafından yönetilen Boğa kadını parfüme hiçbir zaman doymaz; ona rahatlıkla parfüm hediye edebilirsiniz. Güzel kokulu vücut losyonları ve pudra seti alabilirsiniz. Bir sepet dolusu menekşe veya kristal bir vazo içinde leylaklar gönderebilirsiniz. Mutfağı için...
  4. kızlar kiki' yi biliyo musunuz çok ilginç ama gerçek

kızlar kiki' yi biliyo musunuz çok ilginç ama gerçek

ilginç am wwwkarthorozcom kiki kibrit kızlar dün çok ilginç birşey duydum. biliyor musunuz bilmem. ama gerçek oluyo. kiki diye bi ruh var. ona sorular soruyorsunuz. şöyle oluyo. 6 tane kibritle çağırılıyo.3ünü sen alıyosun 3 ünü karşındaki.sonra ikisini baş ve işaret parmaklarınla tutuyosun kibritlerin ucu karşındaki insana dönük olarak.diğerinide kendine paralel bi şekilde tutuyosun.yani...
  5. Boğa Yılanı Resmi, Boa Yılanı Resimleri

Boğa Yılanı Resmi, Boa Yılanı Resimleri

Herkes yılanlardan çok korkar fakat ben yılanları çok seviyorum ve evimde beslemek istiyorum boğa yılanı hakkında bilgi verip resimlerini koyarmısınız

Sayfayı Paylaş