gebe
  1. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Watsons Kağıt Maske

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında pinkdream tarafından paylaşıldı.

watsons maske kağıt maske yapımı kağıttan yapımı watsons kağıt komik [​IMG]
    watsonsın facebook sayfasında gördüm. deneyen var mı? uygulaması basit bişeye benziyor watsons a gidince almayı düşünüyorum.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben denemedim ama varsa önern varsa kullanırız :)

Watsons Kağıt Maske konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. maskeler

maskeler

Yüz Maskesi Bezelyeden patlıcana kadar birçok sebzenin,cildimiz için birer cansimidine dönüşebileceğini biliyor musunuz?Sebzeler vücudumuza olduğu kadar cildimiz üzerinde de olumlu etkilere sahip.Hazırlanması çok kolay olan bu maskeleri uygulayarak pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. 1.SALATALIK MASKESİ : İki tutam çuha çiçeği kurutularak,dövülüp toz haline getirilir.Kabukları...
  2. Maske

Maske

Rüyada maske görmek , bazı sırlarınızın yakınlarınız tarafından öğrenileceğine işarettir. Rüyada maskeli baloya gitmek neşeli bir haber alınacagina işarettir. Rüyada maske görmek, bazı sırlarınızın etrafınızdakiler tarafından öğrenileceğine yorumlanır. Rüyada maskeli baloya gitmek mutluluk verecek haber alınacağına yorumlanır. Kişinin çevresinde bulunan iki yüzlü bir insanı veya gizli olayı...
  3. Watsons Temmuz Kataloğu

Watsons Temmuz Kataloğu

watsons katalog Watsons Temmuz Kataloğu
  4. Watsons Ağustos Katalog İndirimler

Watsons Ağustos Katalog İndirimler

watsons katalog watsons kataloğu katalog 2010 indirimleri Watsons Agustos Katalogu - tıkla burdan bakabiliyorsunuz güzel indirimler var. saç kremi hediyeli kolestonun fiyatı çok iyi geldi bana
  5. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Mağazaları

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Mağazaları

watsons, kişisel bakım, güzellik, ürünleri, iletişim bilgileri, nerelerde var, ile ilgili bilgiler burada melekler Sizlere Türkiye'de açtığı 57 mağazayla güzellik ve kişisel bakım ürünleri hizmeti veren Watsons'tan bahsetmek istiyorum melekler :) Watsons’larda Türkiye piyasasında satılmakta olan uluslararası ve yerel kozmetik ve kişisel bakım markalarının yanında firmanın kendi ürünü...

Sayfayı Paylaş