gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

web cam 1500 efeckt

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

WebCamMax 2 Webcamdeki görüntünüze efekt verme programı Web Caminize video özelliklerini katan bir uygulamadır.

* Tüm web camları için ICQ, MSN, Yahoo, Paltak v.b uygulamalarda çalışır.

* Video üzerine yazı ekleme

* Aynı zamanda çoklu programlar tarafından web cam paylaşma

http://www.webcammax.com/en/index.ph... 33&Itemid=65

web cam 1500 efeckt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. web cam konuşmaları

web cam konuşmaları

webcam kzlar Çirkin bir kıza webcam açtırdıktan sonraki muhabbetler; Kız : nasıl görünüyorum ? Erkek : önemli değil , herzaman yanımda poşet bulundururum Kız : kamera çok bulanık değil mi? Erkek : no problem , abazaya cine5 bile şifresiz görünür Kız : nasıl yaniuuu ? Erkek : yok bişi sen devam et Kız : nasıl görünüyorum ? Erkek : istersen camsız devam edelim , hatta en iyisi sen beni...
  2. Komşu Kızı ile Web Cam Görüşmesi

Komşu Kızı ile Web Cam Görüşmesi

komşu kızı ile webcam webcam kızları web cam kızları vep cam vep :zuha: :zuha: :zuha:
  3. **Nişanlılar için web cam caiz**

**Nişanlılar için web cam caiz**

nişanlılar için güzel sözler nişanlıya söylenecek güzel sözler nişanlıya nişanlılara söylenecek Nişanlılar için web cam caiz Suudi Arabistan’da yayınlanan fetvada kadınla-erkeğin webcam ile konuşmasının nişanlılar için caiz olabileceği belirtildi. Önde gelen Suudi din adamlarından olan ve Adalet...
  4. web cam şaka proğramı var mı

web cam şaka proğramı var mı

ARkadaşlarım msn camda bir arkadaşıma şaka yapmak istiyorum ve bunu kayıt edecek ve şakalanacak bir proğram lazım bana böyle bişeyden haberiniz var mı böyle bir proğram verirseniz duacınız olurum.
  5. A4 tech web cam çalışmıyor

A4 tech web cam çalışmıyor

A4 tech web cam çalışmıyor lütfen yardım.Merhaba kızlar arkadaşım askerde ona cam açacaktım ama her defa çalışan A4 tech web cam bu sefer çalışmıyor lütfen yardım edin.

Sayfayı Paylaş