gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113

WhatsApp mavi tik özelliği kapatma

Konu, 'Meleko Destek' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

WhatsApp mavi tik özelliği nasıl kapatılır,WhatsApp mavi tık özelliği kapatma,WhatsApp mavi tıkı kapatma ayarları hakkında bilgiler

w.jpg

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, sosyal medyada tartışmalara konu olan ve gönderilen iletilerin okunduğunu bildiren 'Mavi Tik' özelliğini kullanıcıların isteğe bağlı olarak kapatabilmesi isin yeni bir güncelleme için yayınladı.

Şuan sadece Android platformuna gelen güncelleme beta aşamasında olduğu için WhatsApp'ın resmi sitesinden yapılabiliyor. Yakın zaman içerisinde ben 'Mavi tik' kapatma güncellemesinin AppStore'de ve Google Play'de yayınlanarak tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

GÜNCELLEME İLE WHATSAPP MAVİ TİK NASIL KAPATILIR

Beta sürümüyle gelen WhatsApp'a gelen 'Mavi Tik' kapatma seçeneği nasıl uygulanır?
    Ayarlar-Hesaplar-Gizlilik menüsü altından 'Read Receipts' seçeneğini kapatarak 'Mavi Tik' seçeneğini kapatabilirsiniz.

WhatsApp'ın 'Mavi Tik' özelliğini kapatmak için beta sürümünü yüklemek isteyen kullanıcılar bu adresten güncelleme yapabilirler...
    kaynak:yeniakit.com

WhatsApp mavi tik özelliği kapatma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tikler

tikler

Bu durum istemsiz, belirli bir tarzda,hızlı ve tekrarlayıcı hareket ya da ses çıkarma durumudur. Süresi genellikle 1 saniyeyi geçmemektedir. Bu duruma direnç gösterilemez gibi hissedilir. Tik davranışının vücutta görülen yeri ( kaş, göz, omuzda oluşması gibi) , sıklığı ve zorlayıcılığı, çeşitli zamanlarda değişebildiği gibi, topluluk içinde olma ya da tek başına bulunmaya göre...
  2. tik tik  gelebilirmiyim

tik tik gelebilirmiyim

:ar4fd:merhaba arkadaslar ben göknur ,31 yasindayim ,evliyim ve iki cocuk annesiyim, sizlere almanyadan yaziyorum.Bu siteyi yorgan örtüsü modelleri ararken buldum:dp47:siteninde adi melekler mekani olduguna göre ,bende bir melek oldugum icin üye olmamak olmaz dedim ,ve simdi burdayim .Umarim güzel paylasimlarda bulunuruz .
  3. Tik Tak...Tik Tak...

Tik Tak...Tik Tak...

Hiç uzanıp, duvarda çalışmakta olan saati izlediniz mi? Başka hiç bir şey yapmadan, kımıldamadan. Sadece ilerleyen saniye kolunu izlediniz mi? Tik, tik, tik, trak, tik, trak... Tam monoton olmayan ama düzenli bir ses. Bir saniye kısa bir zaman mı? Uzun mu? İki tik arasındaki süre işte. Algıya göre değişir o da. Bazen uzun gibi görünür, saniye kolu zorluyor kendini gibi gelir ilerlemek için....
  4. tik tak tik tak

tik tak tik tak

Kulaklarında yaşamın 'tik tak'ları, akıp giden zamanın içinde ya da kıyısında. En son 'tik' nerede, ne zaman vurur (iyi ki de) bilemezsin. Ya peşinden koşacaksın zamanın, ya içinde olacaksın. İçinde olacaksan ertelemeyeceksin içinde fısıldaşıp duran hiçbir şeyi. Seçim senin… Ertelemeyeceksin sevmeyi, gülmeyi, yazmayı, şarkı söylemeyi... Ertelemeyeceksin gitar çalmayı öğrenmeyi , güneşin...
  5. Whatsapp İki Yeni Özellikle Güncellenecek!

Whatsapp İki Yeni Özellikle Güncellenecek!

whatsapp yeni özellikleri, whatsapp için yeni özellikler, whatsapp güncelleme Sevgili melekler, Whatsapp yepyeni özelliklerle geliyor. Yeni güncellemenin 1 haftaya çıkması bekleniyor. Yeni güncellemeyle birlikte çok kullanışlı iki özellik de baraberinde geliyor. Önceden telefon numaranızı ele geçirenlerin rahatlıkla profil fotonuzu görebilme lüksü sona eriyor. Bundan böyle rehberinizde...

Sayfayı Paylaş