gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

will i am resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

will i am resimleri will i am resimleri burada arkadaşlarım beğenenlere sunulur :D

will i am resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Will

Will

Gelecek zamanın (Simple Future Tense) yardımcı fiili olması yanında "modal" olarak da kullanılan "will" kibar bir şekilde soru sormak (polite question), bir yardım istemek veya işbirliği önermek (help or cooperation) için kullanılır, yerine göre isteklilik, vaad ifade eder. “Will you; would you, could you, ve can you” ile temelde aynı anlama sahiptir fakat can’in kullanımı...
  2. seni seviyorum ama resimleri:)

seni seviyorum ama resimleri:)

seni seviyorum resimleri seni seviyorum yazan resimler ama resimleri
  3. Will Smith resimleri

Will Smith resimleri

simit velson simit verson simitverson sımıt velson
  4. eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama... "Eşim çok iyi bir insan. Ah! Şu huyu da olmasa bir melek. Amaa ! O huyu beni deli ediyor." diye sızlanır kimi eşler. Eşlerinin bütün güzel hasletlerini o tek huyun arkasına hapsederler. Beyaz sayfaya değil, üzerindeki siyah noktaya dikkat kesilirler. Dikeni görür, arasındaki gülü görmezler. Bülbülün sesine kulak tıkar, karganın "gak gak"larına...
  5. Amine Gülşe Kimdir ? Amine Gülşe Resimleri

Amine Gülşe Kimdir ? Amine Gülşe Resimleri

amine gülşe kimdir,amine gülşe biyografisi,amine gülşe nereli,amine gülşe kaç yaşında,miss turkey 2014 güzeli amine gülşe resimleri 21 yaşında İsvec doğumlu Amine Gülşe Miss Turkey 2014 yarışmasına İzmir’den başvuru yaptı ve yaklaşık 250 adayın arasından seçilerek yarışmanın finalinde yer almaya hak kazandı. Finalde birbirinden iddialı 22 diğer rakibinin arasında birinci seçilerek birincilik...

Sayfayı Paylaş