gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

WİLL SMİTH öptü ÖZLEM EVANS şöhret oldu

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

özlem evans will smith will smith filmleri ozlem evans wıll smıth filmleri Vay bee kim demiş bir öpücükle bişey olmaz diye :D buyrun will smith özlemi bi öptü kız şöhret oldu :) Benide öpermi acaba :D:D
    Yaklaşık altı yıldır Avrupa'nın en çok satan günlük gazetesi Bild'in internet sitesinde çalışan, bugüne kadar Angelina Jolie, Beyonce, Kevin Costner, Jay Z. gibi starlarla röportajlar yapan Özlem Evans, Will Smith sayesinde adını tüm dünyaya duyurdu!

Son filmi “Hancock”un prömiyeri için Berlin'e gelen Will Smith, düzenlenen basın toplantısında kalabalığı pas geçip Özlem Evans'ı öpünce, dünyanın önde gelen gazete ve dergilerinin muhabirleri, objektiflerini Evans'a çevirdi.

Adı Özlem Evans... Yaklaşık altı yıldır Avrupa'nın en çok satan günlük gazetesi Bild'in internet sitesinde çalışıyor. Stajyer olarak başladığı Bild.de'de, üniversite öğrenimini tamamlayıncaya kadar serbest gazeteci olarak çalıştı. Şimdilerde ise Bild.de kadrolu redaktör olarak müzik, sinema ve şov dünyasını takip edip, yorumluyor. Angelina Jolie, Beyonce, Kevin Costner, Jay Z. gibi birçok dünya yıldızıyla röportajlar yapan Evans, geçtiğimiz ay Will Smith'le de ilginç bir olay yaşadı. Son filmi “Hancock”un prömiyeri için Berlin'e gelen Will Smith, basın toplantısında, tüm gazetecilerin önünde Özlem Evans'ı iki yanağından öptü.

Onun düşüncelerini okuyabiliyorum

Ritz Carlton Otel'de düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin filmle ilgili sorularını yanıtlayan Will Smith, bir gazetecinin “Siz hangi doğaüstü güçlere sahip olmak isterdiniz?” sorusunu ilginç bir yöntemle yanıtladı. Smith, “İnsanların düşüncelerini okumak isterdim. O zaman dünyadaki tüm sorunları çözebilirdim” dedikten sonra Özlem Evans'ı işaret etti. Ünlü aktör, “Örneğin şu önde oturan bayan. Şu anda onun ne düşündüğünü biliyorum. Çünkü düşüncelerini okuyabiliyorum” dedi ve Evans'ın yanına giderek onu iki yanağından öptü.

10 sene önce olsa heyecanlanırdım

Ayda yaklaşık 700 milyon tıklanma sayısıyla, Almanya'nın en çok takip edilen internet sitelerinden biri olan Bild.de'nin genç redaktörü Özlem Evans, Will Smith'in ayağa kalktıktan sonra ne yapacağını hiç tahmin edemediğini belirtti. Evans, “Sürpriz bir şekilde bana yöneldi ve hiç beklemediğim bir anda yanaklarımdan öptü. 10 sene önce olsaydı çok heyecanlanırdım. Şimdi ise sadece tanışmak ve tokalaşmak olabilirdi diye düşünüyorum. Ama yine de o kadar gazetecinin arasında beni tercih etmesi çok centilmenceydi” dedi. Will Smith'in Özlem Evans'ı öptüğü basın toplantısı, bild.de internet sitesinden izlenebilir.

* Evans, rock müziğin efsane isimlerinden Lenny Kravitz ile...

* Özlem Evans, zaman zaman ABD'ye giderek, ünlü yıldızlarla röportajlar yapıyor. Bunlardan biri de Angeline Jolie.

* Özlem Evans'ın röportaj yaptığı ünlüler arasında seksi şarkıcı Beyonce de var.

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: WİLL SMİTH öptü ÖZLEM EVANS şöhret oldu
    ALLAH için yakışıklı hoş adam benide öpsün ünlü felan olmak istemem:hhh:

WİLL SMİTH öptü ÖZLEM EVANS şöhret oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Bir Efsaneyim - Will Smith

Ben Bir Efsaneyim - Will Smith

ben bir efsaneyim
  2. Şöhret

Şöhret

Kendini şöhretli bir kimse olarak görmek, davranışlarınızda dikkatli olmalısınız, aksi halde hem siz hem de çevrenizdeki insanlar çok üzülecek demektir. Kendini şöhretli bir kimse olarak görmek, davranışlarınızda dikkatli olmalısınız, aksi halde hem siz hem de çevrenizdeki insanlar çok üzülecek demektir. Rüyada ünlü bir kimseyi görüp onunla tanismak, is hayatinda düsünemeyecegi nispette bir...
  3. <<<[FİLM]>>> Hancook- Will Smith 2008*

<<<[FİLM]>>> Hancook- Will Smith 2008*

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Will Smith resimleri

Will Smith resimleri

simit velson simit verson simitverson sımıt velson
  5. Şöhret oldular eşlerinden ayrıldılar

Şöhret oldular eşlerinden ayrıldılar

canan ergüder diziden ayrıldı mı evren filiz kurşun bilal değiştimi Meleklerim kötü bir haber ama gerçek bunların hepsi... Ünlendiler ve özel hayatları da bu ünden etkilendi... Değiştiler...Çok değiştiler. Bakalım kimmiş bu ünlüler: İpek Tuzcuoğlu: Gencecik bir tiyatro sanatçısıyken meslektaşı ile evlendi, ama şöhrete kavuşunca boşandı... İpek Tuzcuoğlu, konservatuar eğitimli bir sanatçı....

Sayfayı Paylaş