gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Win8 'de msn camı nasıl açılır ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Win8 kullanıyorum ve msnde cam açamıyorum, nasıl açacağım yardım eder misiniz, daha alışamadım :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,

Bilgisayarınıza yüklediğiniz Win8 ile artık alıştığınız herşeyi çöpe atmaya hazırlanın. Win8 yeni bir çığır açıyor. Alışamadık, çoğu şeyi yapamıyoruz diyorsanız işte size küçük ipuçları.

Windows live messenger'da kameralı sohbet yapmak istiyorsunuz ve kameranızı aktif edemiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

a. Windows Live Messenger'ı başlatın.
    b. Araçlar'ı tıklayın ve sonra Ses ve Görüntü Kurulumu'nu tıklayın.(Menü çubuğunu getirmek için klavyede Alt tuşuna basın)
    c. Ses ve video cihazlarını seçip yapılandırmak için sihirbazın talimatlarını takip edin.

Win8 'de msn camı nasıl açılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Blog nasıl açılır?

Blog nasıl açılır?

Blog nasıl açılır blog hakkında herşeyi bilmek istiyorum.Hakkında bilgisi olan bana da ayrıntılı şekilde anlatırsa mutlu olurum şimdiden tşk. ediyorum. Sevgiler..
  2. msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir? Arkadaşlar ben msn konusunda biraz daha acemiyim ve sizden bir konuda yardım istemek istiyorum acvaba msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?
  3. Msn de çevrim dışı görünenleri anlayabilme nasıl yapılıyor

Msn de çevrim dışı görünenleri anlayabilme nasıl yapılıyor

Msn de çevrim dışı görünenleri anlayabilme mutlaka aşağıda verilen ekin kurulu olması lazımdır.. arkadaslar bu yontem cevrımdısı msn gırenlerı gosterır .. plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var. plus/özellikler/özelleştir/olay uyarıları gelen sayfaya ekle diyoruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip...
  4. Msn De Birinin Sizi Sildiğini Nasıl Anlarsınız öğrenmek ister misiniz?

Msn De Birinin Sizi Sildiğini Nasıl Anlarsınız öğrenmek ister misiniz?

Msn De Birinin Sizi Sildiğini Anlama Msn De Birinin Sizi Sildiği Nasıl Anlaşılır Daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/217881-msn-de-cevrim-disi-gorunenleri-anlayabilme-nasil-yapiliyor.html diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi msn de beni silmiş mi silmemiş mi diyen tüm arkadaşlarımız için, msn de birinin sizi sildiğini nasıl anlarsınız diye bilgiler paylaşıyoruz...
  5. Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

kulak tıkanıklığına ne iyi gelir,kulak tıkanması niye olur,kulak tıkanmasına ne iyi gelir,kulak tıkanmasını ne geçirir,kulak tıkanması nasıl geçer Bazen alerji, nezle, yüzmek veya hava basıncı değişikliklerden dolayı kulaklarınız tıkanır. Birçok zaman kulak tıkanıklığı kendiliğinden geçer ama bazen kalıcı olur ve buda her şeyden çok bizi kişilerin yaşam kalitesine olumsuz etki yapar. Kulak...

Sayfayı Paylaş