gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Winamp Controller Script

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Winamp Controller Script i Script i uygulayabilmeniz için Windows Live Messenger ve Msn Plus kullanıyor olmanız gerekmektedir. Script i indirdikten sonra tıklayın, kendisi kurulacak ve aşağıda da görebileceğiniz gibi konuşma penceresi içine yerleşecek ve winamp ı konuşma penceresi üzerinden kolayca yönetmenizi sağlayacaktır.

buradan indiriniz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Nisan 2008
Winamp Controller Script konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KELEBEK Script

KELEBEK Script

www.kelebek.org
  2. Mircturk Script

Mircturk Script

www.mircturk.com
  3. Yeni Winamp yeniliklerle geliyor

Yeni Winamp yeniliklerle geliyor

10 Ekim 2007 günü saat 10:10'da 5.5 numaralı kararlı sürümü yayınlanacak olan Winamp iki önemli yenilik getiriyor. Bu özellikler MP3 bloglarına doğrudan erişim sağlanması ve ev/ofis bilgisayarlarınızda bulunan arşivlere karşılıklı olarak uzaktan erişim sağlanması. Giderek popülerlik kazanan MP3 bloglarına destek vererek bu alanda ciddi adım atan ilk yazılımlardan olmayı başaran Winamp...
  4. Winamp "Ne Dinliyorum" özelliği eklemek (resimli)

Winamp "Ne Dinliyorum" özelliği eklemek (resimli)

winampta ne dinliyorum özelliği winamp ne dinliyorum özelliği winamp winampta dinlediğimiz şarkıların msn de ileti olarak gözükmesi Herkesin başına ara ara winamp ta dinlediği müziğin çıkmaması olayı gelmiştir arkadaşlarım, bundan dolayıdır ki bende bunu eklemeye karar verdim. Winampta ne dinlediğim gözüksün diyorsanız aşağıdaki dosyayı indirip kurunuz Winamp programında dinlediğiniz...
  5. Winampta değişik ve hoş bir özellik .

Winampta değişik ve hoş bir özellik .

winamp çeşitleri winamp resimleri çeşitleri indir Denemedim ama en kısa zamanda denemeyi düşünüyorum zira kulağa çok hoş geliyor. Biliyorsunuz Ki Dünya En Çok Tutulan Müzik Player Programı WİNAMP'dır. Peki bu Programı üreten Firmanın Adı Nedir ? Cevap: NULLSOFT Peki bunu Winamp da yazarsak ne olacaktır. İşte cevabı : Winamp Bas yüksekliğine Göre Saydamlaşıyor. Yapacağımız işlem çok...

Sayfayı Paylaş