gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Winamp "Ne Dinliyorum" özelliği eklemek (resimli)

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

winampta ne dinliyorum özelliği winamp ne dinliyorum özelliği winamp winampta dinlediğimiz şarkıların msn de ileti olarak gözükmesi Herkesin başına ara ara winamp ta dinlediği müziğin çıkmaması olayı gelmiştir arkadaşlarım, bundan dolayıdır ki bende bunu eklemeye karar verdim.
    Winampta ne dinlediğim gözüksün diyorsanız aşağıdaki dosyayı indirip kurunuz

Winamp programında dinlediğiniz şarkıların Msn Live Messenger‘da kişisel iletiniz olarak gözükmesini istiyorsanız bu programı yüklemelisiniz.

BURADAN İNDİRİNİZ...

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Winamp "Ne Dinliyorum" özelliği eklemek (resimli)
    sağol paylaşımın için...

Winamp "Ne Dinliyorum" özelliği eklemek (resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn'e Smiley Eklemek [Resimli Anlatim]

Msn'e Smiley Eklemek [Resimli Anlatim]

msne iconları msne ikonları Daha Sonra MSN Ana Penceresi Üzerinden Araçlar >> İfadelerim.. Menüsüne Girin. Açılan Pencerede.. Kayıtlı Tüm İfadelerinizi Görebilir, Ekleme Yapabilir ve Değiştirebilirsiniz Yeni bir icon ekleme İfadelerim Penceresindeki oluştur Butonuna Tıklayın. Özel İfade Ekle Penceresi Gelecektir. Resim Bul Butonu İle Eklemek İstediğiniz Iconu Seçin.Icon İçin...
  2. Şu an ne dinliyorsun?

Şu an ne dinliyorsun?

seni seviyorum evet arkadaşlar şuan pc başındayken ne dinliyorsun? ilk ben başlayayım : Ahmet Kaya : Nerden bileceksiniz...
  3. Winampta değişik ve hoş bir özellik .

Winampta değişik ve hoş bir özellik .

winamp çeşitleri winamp resimleri çeşitleri indir Denemedim ama en kısa zamanda denemeyi düşünüyorum zira kulağa çok hoş geliyor. Biliyorsunuz Ki Dünya En Çok Tutulan Müzik Player Programı WİNAMP'dır. Peki bu Programı üreten Firmanın Adı Nedir ? Cevap: NULLSOFT Peki bunu Winamp da yazarsak ne olacaktır. İşte cevabı : Winamp Bas yüksekliğine Göre Saydamlaşıyor. Yapacağımız işlem çok...
  4. Messenger Plus Ne Dinliyorum

Messenger Plus Ne Dinliyorum

Messenger Plus Ne Dinliyorum hakkında bilgi istiyorum ben de ne dinlediğimi msn de ki arkadaşlarım görsün istiyorum ama bir türlü yapamadım bu özelliği :S
  5. Msn plus ne dinliyorum özelliği göster

Msn plus ne dinliyorum özelliği göster

msn plus ne dinliyorum Messenger Ne Dinliyorum Bilgisayarınızda dinlediğiniz şarkıyı, msn listenizde ki arkadaşlarınız da görsün istiyorsanız yani kısacası msn plus ne dinliyorum özelliği istiyorsanız size yapmanız gerekenleri sıralıyor ve msn plus ne dinliyorum göster özelliği indirmek için ilgili linki veriyoruz Melek'ler:) MSN Messenger ve Live Messenger ile konuşurken karşıdaki...

Sayfayı Paylaş