gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Winamp'te Radyo Nasıl Dinlenir ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; winampte radyo nasıl dinlenir hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bilgisayarlarımızda genelde mp3 dinlemek için winamp ve windows media player kullanıyoruz. Peki winampinizde radyo dinlemek ister misiniz ? Eğer isterseniz ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, buyrun makalemizden hep birlikte öğrenelim...

Winamp işereti bulunan radyolara tıklamanız, açılan pencerede aç-kaydet var, siz açı seçin ve yüklemesine(çalıştırmasına) izin verin ya da kaydet seçip kaydedebilirsinizde (ne zaman isterseniz tekrardan yükleyebilirsiniz, yani çalıştırabilirsiniz hepsi bu kadar kolay gelsin arkadaşlar.

Winamp'te Radyo Nasıl Dinlenir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Radyo

Radyo

Her çeşit medya, iletişim ve haberleşme araçları dünyevi ilgi ve alakalara, olup bitenlere gereğinden fazla kafa yormaya delalet eder.Rüyada radyo haber almak şeklinde belirtilir.Çalan bir radyo acele bir haberdir haber alınacağını işaret eder. Kapatılmış bir radyo, belli bir zaman geçtikten sonra alınacak anlamındadır. Haberdir.Rüyada radyo görmek, uzaktan bir haber alacaginiza ve bu haberle...
  2. eski radyolar

eski radyolar

eski radyolar eski radyolar hakkında bilgi tip tip radyo radyo kaynak:kendim araştırdım:D
  3. Damardan Şarkı Nasıl Dinlenir

Damardan Şarkı Nasıl Dinlenir

damardan damardan fotolar resimler İşte Böyle Dinlenir
  4. radyo isteri

radyo isteri

sitemiin bir radyosu olması nasıl olurdu meleklere ait bir radyo bence siteye canlılık katardı yöneticimi ve sevgili melekler ne dersini
  5. Radyo Nasıl İcat Edildi bu konuda bilginiz var mı

Radyo Nasıl İcat Edildi bu konuda bilginiz var mı

Arkadaşlar Radyo Nasıl İcat Edildi bu konuda bilginiz var ise lütfen bana da acil tarafından Radyo Nasıl İcat Edildi yazarsanız çok ama çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş