gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Windows 7 Kenar Çubuğu ve Araçlar hakkında bilgi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Windows 7 Kenar Çubuğu ve Araçlar
    Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Windows 7 Kenar Çubuğu ve Araçları hakkında bizden yardım isteyen misafirimiz için ve sizlerinde bu konuda bilgi edinmesi için Windows 7 Kenar Çubuğu ve Araçları hakkında bilinmesi gerekenleri paylaşıyoruz.

Masaüstünüze sağ tıklayarak araçlar sekmesine gidebilirsiniz. Araçlarınızı çeşitli yollarla düzenleyebilirisiniz:

Kenar Çubuğuna eklenen araçların tümünü tutabilirsiniz.
    Kenar Çubuğundaki araçların gösteriliş sırasını değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için aracı yeni konumuna sürükleyin.
    Kenar Çubuğuna eklenen bazı araçları tutabilir ve bazılarını masaüstüne yerleştirebilirsiniz.
    Tüm araçları Kenar Çubuğundan ayırarak masaüstüne yerleştirebilirsiniz. Araçlarınızı bu yolla düzenlerken, Kenar Çubuğunu kapatabilirsiniz.

Windows 7 Kenar Çubuğu ve Araçlar hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kitle iletişim araçları hakkında bilgi

kitle iletişim araçları hakkında bilgi

Kitle İletişim Araçlarının Özellikleri, Kitle İletişim Araçlarının Özellikleri Nelerdir Kitle İletişim Araçları hakkında bilgi edinmek isteyen misafirlerimiz ve üyelerimiz için bu sayfamızda detaylı bilgiler aktarıyoruz Melek'ler. Kitle İletişim Araçlarının Özellikleri şöyle sıralanabilir; 1 -Kitle iletişim araçları, sosyal statüsüne göre herhangi bir farklı yaklaşım oluşturmadan çok...
  2. İletişim araçları Haberleşme araçları hakkında bilgiler

İletişim araçları Haberleşme araçları hakkında bilgiler

İletişim araçları nelerdir? Kitle İletişim Araçları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda günümüz teknolojisinden ve eskilerden haberleşme araçları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere yer veriyoruz. Siz de iletişim araçları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buyrun lütfen. Bilgi akışını sağlayan araçlara haberleşme araçları nedir Haberleşme Araçları Bilişsel iletişim...
  3. Windows 7 Kenar Çubuğu Araçları

Windows 7 Kenar Çubuğu Araçları

Windows 7 Kenar Çubuğu Araçları Merhaba ben Windows 7 Kenar Çubuğu Araçlarını masaüstüne almak istiyorum nasıl yapacam ben Windows 7 Kenar Çubuğu Araçlarını kullanamıyorum ya :S
  4. Windows 7 siyah ekran sorunu ve çözümü

Windows 7 siyah ekran sorunu ve çözümü

windows 7 siyah ekran hatası windows 7 siyah ekran sorunu Merhaba Sevgili Melek'ler...Bu yazımız da windows 7 siyah ekran hatası hakkında bilmeniz gerekenleri anlatıyor ve bu sorunun çözümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bugünlerde pek çok kişinin başı grafik kartları ve siyah ekran sorunuyla dertte. Bu kişiler, Windows 7'i açmaya çalıştıkları anda siyah ekranla karşılaşıp, işlem...
  5. Yeni ve eski ölçüm araçları hakkında bilgiler bekliyorum sizden

Yeni ve eski ölçüm araçları hakkında bilgiler bekliyorum sizden

Eski ve yeni ölçüm araçları hakkında bilgi verebilir misiniz bana yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş