gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Windows 8 Firefox Arayüzü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Windows 8 Firefox Arayüzü hakkında lütfen çok acil bilgi ya da haber yazar mısınız kızlar

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Windows 8 Firefox Arayüzü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windows 8 İle İlgili Bilgiler

Windows 8 İle İlgili Bilgiler

windows 8, nedir, özellikleri, çalışması ,detaylar, ayrıntılar, çıktı mı, ile ilgili bilgiler burada melekler Windows 8, Windows’un yongadan arabirime kadar her alanda yeniden tasarlanmasıyla oluşturuldu. İster klavye ve fareye sahip olsun, isterse sadece dokunmatik bir ekrandan oluşan bir bilgisayar olsun Windows 8 tabanlı cihazlar artık yepyeni bir tür aygıta dönüşecek. Yeni arayüz...
  2. Windows 8'e özel Firefox

Windows 8'e özel Firefox

Windows 8'e özel Firefox Windows 8 Firefox Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, bu yazımızda sizlerle için Windows 8'e özel Firefox hakkında edindiğimiz bilgileri aktarıyoruz. Mozilla'nın Windows 8'in Metro arayüzünde çalışacak bir Firefox web tarayıcısı üzerinde çalıştığı, tarayıcının 2012'nin ikinci çeyreğinde kendini göstereceği belli oldu. Diğer tüm...
  3. Windows 8 için başlat menüsü

Windows 8 için başlat menüsü

Windows 8 için başlat menüsü nasıl geri getirilir lütfen yardımcı olun ablalar abiler.
  4. Windows 8 Newyork 'ta Tanıtıldı

Windows 8 Newyork 'ta Tanıtıldı

Bu konu windows 8 tanıtıldı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, teknolojinin hızına yetişmek mümkün değil. Micrososoft daha önce tanıtım videosunu yayınladığı ve bizim de forumumuzdan sizlerle paylaştığımız Windows 8 'i Newyork' ta tanıttı. İşte detaylar.... Microsoft'un uzun zamandır beklenen işletim sistemi Newyork'ta görücüye çıktı.Dünyada bir milyardan fazla...
  5. windows 8 in özellikleri nelerdir

windows 8 in özellikleri nelerdir

Yeni bilgisayar almak istiyorum ve laptoplarda hep windows 8 yüklü olduğunu görüyorum.Şu windows 8in özelliklerini lütfen yazabilirmisiniz bana..

Sayfayı Paylaş