gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Windows 8 için başlat menüsü nasıl geri getirilir

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Windows 8 için başlat menüsü nasıl geri getirilir Windows 8 için başlat menüsü
    Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bizden Windows 8 için başlat menüsü nasıl getirilir diye yardım isteyen misafirimiz için ve sizlerinde konu ile ilgili bilgi edinmesi için Windows 8 için başlat menüsü hakkında bilgiler aktarıyoruz.

Windows 8'de başlat menüsünün olmaması sizi de rahatsız ettiyse, işte onu geri getirmenin yolu...
    Özellikler
    - Windows 8 Görev çubuğuna bir "Başlat" menüsünde ekler
    - Yüklü uygulamalara hızlı erişim ve arama sağlar
    - Run ekler ... sağ tıklama menüsü ile seçeneği
    - Kapatma ekler ... sağ tıklama menüsü ile seçeneği
    - Özel bir Başlat düğmesi görüntü seçin

Start8 Windows 8 için geri "Başlat" menüsünden getiriyor. Bu ürün ücretsizdir ve şu anda hazır! Sitemizde indirme linki vermek yasak olduğu için link veremiyoruz.
    Sistem gereksinimleri

- Windows 8 Tüketici Önizleme

Windows 8 için başlat menüsü nasıl geri getirilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windows 8 Firefox Arayüzü

Windows 8 Firefox Arayüzü

Windows 8 Firefox Arayüzü hakkında lütfen çok acil bilgi ya da haber yazar mısınız kızlar
  2. Windows 8 için başlat menüsü

Windows 8 için başlat menüsü

Windows 8 için başlat menüsü nasıl geri getirilir lütfen yardımcı olun ablalar abiler.
  3. windows 8 için sistem gereksinimleri nelerdir?

windows 8 için sistem gereksinimleri nelerdir?

Slm,windows 8 kurmak istiyorum ama siztem gereksinimleri hakkında tam bilgim yok yardım edebilirmisniz?
  4. windows 8 'de dvd nasıl izlenir?

windows 8 'de dvd nasıl izlenir?

Selam arkadaşlar, windows 8'de dvd izlemek istiyorum hangi program lazım, ne yapmalıyım ?
  5. iphone silinen sms mesajı nasıl geri getirilir?

iphone silinen sms mesajı nasıl geri getirilir?

Merhaba.Arkadaşım sildiğim bir sms mesajımı iphoneuma tekrar geri getirebileceğimiz ama bunun nasıl yapıldığını bilmediğini söyledi.Acaba nasıl yapılıyor bu ?

Sayfayı Paylaş