gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Windows 8 için başlat menüsü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Windows 8 için başlat menüsü nasıl geri getirilir lütfen yardımcı olun ablalar abiler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Windows 8 için başlat menüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windows 8 İle İlgili Bilgiler

Windows 8 İle İlgili Bilgiler

windows 8, nedir, özellikleri, çalışması ,detaylar, ayrıntılar, çıktı mı, ile ilgili bilgiler burada melekler Windows 8, Windows’un yongadan arabirime kadar her alanda yeniden tasarlanmasıyla oluşturuldu. İster klavye ve fareye sahip olsun, isterse sadece dokunmatik bir ekrandan oluşan bir bilgisayar olsun Windows 8 tabanlı cihazlar artık yepyeni bir tür aygıta dönüşecek. Yeni arayüz...
  2. Windows 8 Firefox Arayüzü

Windows 8 Firefox Arayüzü

Windows 8 Firefox Arayüzü hakkında lütfen çok acil bilgi ya da haber yazar mısınız kızlar
  3. Windows 8 için başlat menüsü nasıl geri getirilir

Windows 8 için başlat menüsü nasıl geri getirilir

Windows 8 için başlat menüsü nasıl geri getirilir Windows 8 için başlat menüsü Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bizden Windows 8 için başlat menüsü nasıl getirilir diye yardım isteyen misafirimiz için ve sizlerinde konu ile ilgili bilgi edinmesi için Windows 8 için başlat menüsü hakkında bilgiler aktarıyoruz. Windows 8'de başlat menüsünün olmaması sizi de rahatsız ettiyse, işte...
  4. windows 8 için sistem gereksinimleri nelerdir?

windows 8 için sistem gereksinimleri nelerdir?

Slm,windows 8 kurmak istiyorum ama siztem gereksinimleri hakkında tam bilgim yok yardım edebilirmisniz?
  5. windows 8 in özellikleri nelerdir

windows 8 in özellikleri nelerdir

Yeni bilgisayar almak istiyorum ve laptoplarda hep windows 8 yüklü olduğunu görüyorum.Şu windows 8in özelliklerini lütfen yazabilirmisiniz bana..

Sayfayı Paylaş