gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Windows 9 Ne Zaman Çıkıyor?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

windows 9, windows 9 çıkış tarihi, windows 9 ne zaman çıkacak

Sevgili melekler, hızla gelişen teknolojiyle birlikte Windows ailesi de gelişmeye devam ediyor. Bu yılın sonlarına doğru deneme amaçlı ilk versiyonunu tanıtacak olan Windows 9 hakkında henüz ayrıntılı bilgi bulunmuyor. Öyle ki yeni işletim sisteminin Windows 9 adıyla mı anılacağı yoksa farklı bir isim mi seçileceği bile henüz belirsizliğini koruyor.Windows 9'un 2015 yılının Nisan ayında piyasaya sürüleceği bilgileri geliyor. Ancak yeni işletim sistemi hakkında gelen son haberler gösteriyor ki 2015′in başlarında kullanıma sunulaması beklenen Windows 9′un deneme amaçlı ilk versiyonu 2014′ün ikinci yarısında yayınlanacak. Söz konusu zaman aralıkları göz önüne alındığında bahsi geçen bu yeni işletim sisteminin, son günlerde gündemde olan Windows Threshold olma ihtimali de bulunuyor.

windows-9.jpg

Windows 9 Ne Zaman Çıkıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pes 2012 ne zaman çıkıyor

Pes 2012 ne zaman çıkıyor

pes 2012 ne zaman çıkacak Ya ben yazın oyun oynamaya bayılıyorum bu futbol oyunu pes 2012 tam olarak hangi tarihte çıkıyor videosu vs var mı yada tarihi teşekkürler.
  2. Blackberry 10 ne zaman çıkıyor

Blackberry 10 ne zaman çıkıyor

Tam bir android tutkunuyum. Merak ediyorum blackberry 10 ne zaman çıkacak, gözüm kulağım haberlerde :D
  3. windows 9'un çıkma tarihi nedir

windows 9'un çıkma tarihi nedir

Arkadaşlar Windows 9 ne zaman piyasaya çıkıyor? Daha 8'e yeni alışmıştık gerçi ama :D
  4. Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha ne zaman çıkıyor?

Samsung Galaxy Alpha özellikleri, Samsung Galaxy Alpha fiyatı, Samsung Galaxy Alpha çıkış tarihi ,Samsung Galaxy Alpha detaylar,samsung galaxy alpha iphone 6 dan daha mı iyi,galaxy alpha kamerası nasıl,ıphone mu samsung mu,galaxy alpha nın kamera özellikleri,Samsung Galaxy Alpha hakkında bilgiler Gün geçmiyor ki yeni bir akllı telefon duyurusu yapılmasın. Özellikle Apple ve Samsung arasında...
  5. İOS 8 ne zaman çıkıyor?

İOS 8 ne zaman çıkıyor?

ios 8 ne zaman çıkıyor,ios 8 teknik özellikleri nelerdir,ios 8 ne zaman geliyor,ios 8 hakkında bilgiler iOS 8 bu akşam TSİ 20.00 sularında tüm dünya genelinde iPhone ve iPad kullanıcılarına sunulacak. Peki iOS 8 ile birlikte kullanıcıları yeni ne bekliyor? Geçtiğimiz hafta tanıttığı yeni iPhone 6 modelleriyle en büyük ekranlı akıllı telefon modellerini tanıtan Apple, yeni işletim...

Sayfayı Paylaş