gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

windows 9'un çıkma tarihi nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Windows 9 ne zaman piyasaya çıkıyor? Daha 8'e yeni alışmıştık gerçi ama :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Windows 8 işletim sistemine daha henüz alışmıştık ki Windows 9'un çıkış tarihi hakkında söylentiler başladı. Rusya kaynaklı teknoloji şirketlerine göre Windows 9 2014 yılının başlarında kullanıcılarla buluşacak.
    Özellikle windows 9'un yukarıdaki görseli bu iddiaları daha da güçlendiriyor. Windows 9 için planlanan takvim şu şekilde:

Windows 9 Beta çıkış tarihi: 7 Ocak 2014

Windows 9 Ön İzleme Sürümü çıkışı tarihi: Temmuz 2014

Windows 9 RTM çıkış tarihi: Ekim 2014

Windows 9 Kararlı Sürüm çıkış tarihi: Kasım 2014

windows 9'un çıkma tarihi nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 9 Mayıs  Konser Tarihleri

9 Mayıs Konser Tarihleri

murat boz konser tarihleri murat boz konser tarihleri 2010 ceza 2010 demet akalın Haftasonunu hareketli ve eğlenceli geçirmek isteyenler için başta İstanbul olmak üzere birbirinden süper konser tarihleri... İSTANBUL Konser: Nil Karaibrahimgil Yer: Babylon Tarihler: 09.05.2009~09.05.2009 23:00 Telefon: 0212 292 73 68 - www.babylon.com.tr Adres: Şeyhbender Sok. No:3 Tünel...
  2. 9 Haziran Konser Tarihleri

9 Haziran Konser Tarihleri

9 haziran konser ajda pekkan konser tarihleri Eğlenmek ve müzik dinlemek için yine bugün birbirinden güzel alternatifler.. Gökçe İstanbul da Sanatçı: Gökçe Yer : Beyoğlu Hayal Kahvesi - Büyük Parmak Kapı Sk. Afrika Han No:A-B / İstanbul Tarih: 09 Haziran 2009 Sali 22:00 Fiyat : 20,00 TL Sibel Mirkelam İstanbul da Sanatçı: Sibel Mirkelam Yer : Paysage Restaurant - Hekimler...
  3. windows 8 için sistem gereksinimleri nelerdir?

windows 8 için sistem gereksinimleri nelerdir?

Slm,windows 8 kurmak istiyorum ama siztem gereksinimleri hakkında tam bilgim yok yardım edebilirmisniz?
  4. windows 8 in özellikleri nelerdir

windows 8 in özellikleri nelerdir

Yeni bilgisayar almak istiyorum ve laptoplarda hep windows 8 yüklü olduğunu görüyorum.Şu windows 8in özelliklerini lütfen yazabilirmisiniz bana..
  5. Windows 9 Ne Zaman Çıkıyor?

Windows 9 Ne Zaman Çıkıyor?

windows 9, windows 9 çıkış tarihi, windows 9 ne zaman çıkacak Sevgili melekler, hızla gelişen teknolojiyle birlikte Windows ailesi de gelişmeye devam ediyor. Bu yılın sonlarına doğru deneme amaçlı ilk versiyonunu tanıtacak olan Windows 9 hakkında henüz ayrıntılı bilgi bulunmuyor. Öyle ki yeni işletim sisteminin Windows 9 adıyla mı anılacağı yoksa farklı bir isim mi seçileceği bile henüz...

Sayfayı Paylaş