gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Windows açılırken çıkan Hoşgeldin yazısını değiştirebilirmiyim?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar herkese :) Ben windows açılırken çıkan hoşgeldin yazısı yerine başka birşey çıksın istiyorum hani cep telefonlarında ki gibi. Böyle birşey yapabilirmiyim acaba? Yardımcı olurmusunuz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Windows başlarken karşınıza çıkan hoşgeldin yazısını değiştirmek için:

Başlat çubuğuna tıklayın.

Çalıştır bölümünü açın

Regedit yazın

karşınıza çıkan kutuda;

HKEY_LOCAL_MACHİNE>SOFTWARE>MİCROSOFT >WİNDOWS NT >CURRENT VERSION>WINLOGON yolunu bulun.

BUnun sağ tarafında LegalNoticeText bölümünü bulun.

Buraya çift tıklayın ve alttaki satıra görmek istediğiniz açılış mesajını yazın.

*bu arada yazacağınız mesaj 11 karakterden oluşmalı dikkat edin.

Windows açılırken çıkan Hoşgeldin yazısını değiştirebilirmiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windowstan Kapanış yazıları

Windowstan Kapanış yazıları

* oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. bill gates iyi günler diler. nereye isterseniz oraya! * kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın... * gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et, * windows...
  2. üye ismi değiştirebilirmiyiz?

üye ismi değiştirebilirmiyiz?

merhaba üye ismimi değiştirmek istiyorum ama yardımcı olabilirmisiniz?
  3. hoşgeldim

hoşgeldim

işte ben de aranızdayım melekler,zonguldak ereğlide yaşıyorum,öğretmenim sitede güzel paylaşımlar diliyorum herkese sevgiler:handanca:uçmaya hazırım
  4. hoşgeldin....

hoşgeldin....

HOŞGELDİN... Geceydi seni bana taşıyan...Sen geceye yakındın, bende sana....Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin.Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin..... Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı.Nicedir kimseyle paylaşmadığım hüzünlerim.Soramadığım...
  5. oğlumun bebek şekerleri için değişik hoşgeldin yazıları arıyorumm

oğlumun bebek şekerleri için değişik hoşgeldin yazıları arıyorumm

ya kızlar bebek şekerime karar verdim ama bi türlü etiket konusuna karar veremedim.. etikete değişik bişeler yazmak istiyorum değişik fikirleri olan arkadaşlar bi el atabilir mii ?? bebeğin ağızından yazılmış gibi bir yazı istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz??

Sayfayı Paylaş