gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Windows Dile Gelirse

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Windows Dile Gelirse

:huhe: komixxx emeğine sağlık cnm aman dile gelmesiinnnn istememmm..

yok yokk bidee windowslaa uğraşmayam ben :D

Windows Dile Gelirse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baba yüreği böyle dile gelir işte...

baba yüreği böyle dile gelir işte...

Arslan Oğlum, Gözümün nuru oğlum… Doğumundan, ölümüne kadar bir gün beni üzdüğünü, kırdığını hatırlamam. Hep gurur kaynağım oldun benim… Başarılarınla övündüm. Hata yapsan bile telafi eder, gönlümüzü alırdın. Yaramazlığını, hırçınlığını görmedim. Hastalandığında annenle baş ucunda sabahladığımızı bilirim. İlk konuşman, yürüyüşün dün gibi aklımda… Geldiğimde beni kapıda karşılar, boynuma...
  2. Ya Dile Gelirlerse ;)

Ya Dile Gelirlerse ;)

heyyy rahat dur bak yoksa şuradan şöhretli uçan tırmığımı atarım Allahıma dünyanı şaşırtırım abi ya ne oluyor orda bakıyorum bakıyorum bir şey anlamıyorum üç güne kadar Rehema'yı istemeye gidicez kas yapmam lazım babası haber gönderdi'' zırhını giyinip gelsin'' dedi . ben bu işten birşey anlamadım abi yav acaba ne demek istedi ha gayret ruknettin oğlum kaldırırsın sen bu ağırlığı,...
  3. benim Dili uzun Windowsum huhahahauhuhuh :)))

benim Dili uzun Windowsum huhahahauhuhuh :)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kurbanlıklar dile gelirse...

Kurbanlıklar dile gelirse...

Kurban bayramına az kaldı.. Herkesi bir telaş aldı.... Sadece insanları değil kurbanlıklardaaaa hayli bir telaşlı... İşte dile gelen kurbanlıklar... :piha:
  5. dil yarasına ne iyi gelir

dil yarasına ne iyi gelir

dil yarasına ne iyi gelir Dilimde inanılmaz yaralar çıktı aft mı diyorlar ne diyorlar bilmiyorum. Bunlardan kurtulmak için tavsiyelerinize ihtiyacım var kızlar yardımcı olun bana ya :S

Sayfayı Paylaş