gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Windows Hataları

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Windows Hataları

guzel hatalar:):):):)paylasımiçin saolasın..

Windows Hataları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windows kapanışları

Windows kapanışları

Windows kapanışları * Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. * Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... Yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın... * Gidiyorsun ama ya dönemezsen? Hadi hakkını helal et... * Windows kapatılıyor... Bu katliama sessiz...
  2. windows kapanırken :)

windows kapanırken :)

kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın... gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et, bill gates'in duaları senin üzerine olsun... windows kapatılıyor bu katliama sessiz kalmayın! her gün dünyada on binlerce windows kapatılıyor.. bunların yarısından...
  3. windows türküsü

windows türküsü

Hepsi de RAR oldu gitti Programların DEMOsu bitti İllegal kullandım, kar oldu gitti İnternet saygı göstermiyor dilime Polisler neylesin bu halime Web'den mail attım da köyüme Virüsleri alıp içine de gitti Web masterlar izin vermez geçeyim Login olup, mp3'ler seçeyim. Zor geldi Q klavye bana Bırakın da ben de F'ye geçeyim. Anket yapmış, sormuşlar Aşkı Ben aşığım,tercihim de...
  4. Düşünce hataları

Düşünce hataları

FİLTRELEME AŞIRI GENELLEME ETİKETLEME Filtrelemede temel aksaklık ; belirli bir bütünü bireyi olayı bir tek öğesine dayalı olarak diğer öğeleri ya saf dışı ederek ya da onlara seçici bir körlük geliştirerek değerlendirme yapmamızdır. Aşırı genellemede herhangi bir özellik bir bütünün ta kendisidir inancı yatar. Bir özellik performans ya da davranış hakkında verilecek hüküm bütünün diğer...
  5. Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü

Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü

Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü hakkında lütfen yardımcı olun bana Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü için bilgi verin.

Sayfayı Paylaş