gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Windows kapanışları

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Windows kapanışları * Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.

* Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... Yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın...

* Gidiyorsun ama ya dönemezsen? Hadi hakkını helal et...

* Windows kapatılıyor... Bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada on binlerce windows kapatılıyor... Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... Bırakın windowslar açık kalsın...

* Bu akşam da bize ayrılan sürenin sonuna geldik... Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle esen kalın!...

* "Kapatıyosun ha? Tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktığınn gibi olmayabilir.."

* Bu kadar.. Dağılabilirsiniz...

* Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum.

* Bugünü de kazasız belasız atlattın...

* Bilgisayarı gerçekten kapatmak istediğinize emin misiniz? Belki güç tasarrufu moduna alsanız daha iyi olur. Yarım saat sonra yine açmak isterseniz hiç olmazsa beni uğraştırmamış olursunuz...

* "Şimdi kapanıyorum ama kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma.. Bi dahaki oturumda sorarım ben sana.. "

* Niye kapatıyosun?? Daha karpuz keseceedik!

* Bana biraz daha fazla ilgi göster ve dinlenmeme izin ver.

* Müsadenle kaçıyorum, sahip.

* Tekrar bekleriz efendim..

* Bunu saymayız yine bekleriz.

* 26 saat online kalmayı başararak bugüne kadarki en büyük eforunu sarf ettin.. Afferim böyle bilgisayarla uğraşmaya devam edersen evde kalacaksın.. Giyin,makyaj yap ve dışarı çık!!!!!

* Bi daha açılırsam ne olayım.

* E bana müsade artık..

Windows kapanışları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windowstan Kapanış yazıları

Windowstan Kapanış yazıları

* oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. bill gates iyi günler diler. nereye isterseniz oraya! * kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın... * gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et, * windows...
  2. windows kapanırken :)

windows kapanırken :)

kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın... gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et, bill gates'in duaları senin üzerine olsun... windows kapatılıyor bu katliama sessiz kalmayın! her gün dünyada on binlerce windows kapatılıyor.. bunların yarısından...
  3. windows kapanış mesajları

windows kapanış mesajları

Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates 'İyi günler' diler.Nereye isterseniz oraya! *Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... Yeni bir oturumda görüşmek üzere,Microsoft'la kalın... *Gidiyorsun ama ya dönemezsen? Hadi hakkını helal et,Bill Gates'in...
  4. Dünkü Kapanış KURLARI

Dünkü Kapanış KURLARI

Dünkü Kapanış Döviz Alış Satış USD 1,1570 YTL 1,1670 YTL EUR 1,7980 YTL 1,8140 YTL Sterlin 2,2620 YTL 2,3050 YTL Haftanın En'leri Döviz En Düşük En Yüksek USD 1,1670 YTL 1,1670 YTL EUR 1,8140 YTL 1,8140 YTL Sterlin 2,3050 YTL 2,3050YTL KAYNAK: erogludoviz
  5. Defterlerinizin kapanış tasdikini yaptırdınızmı?

Defterlerinizin kapanış tasdikini yaptırdınızmı?

yevmiye defteri kapanış tasdiki kapanış tasdikinin geç yapılması envanter defteri tasdiki Arkadaşlar VUK ve TTK kanunlara göre tutulması gereken defterler için açılış tasdiki, ara tasdik ve kapanış tasdiki olmak üzere üç tür tasdik söz konusu... Ticari işletmelerin tutmak zorunda oldukları defterler ve bunların tasdikine ilişkin hükümler hem Vergi Usul Kanunu'nda (VUK), hem de Türk Ticaret...

Sayfayı Paylaş