gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Windows Live Messenger CEPTE!!!!!24 Saati 2 Kontör deniliyor

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

windows live messenger cepte telsim messenger telsim wın Windows Live Messenger Programının symbian versiyonu!!

Programı denediğimiz telefonlar:
    Nokia: 3230, 6600, 6630, 6670, 6680, 6681, 6682, N70, N90

Turkcell
    Yapmanız gerekenler
    menü ; servisler ;ayarlar;varsay. erişim nokt.; seçenek; yeni erişim noktası; varsayılan ayarları kull.

MSN Turkcell

Bağlantı ismi= MSN Turkcell ( harflerin büyüklük küçüklüklrine dikkat edin.)
    Veri Taşıyıcı= GPRS (GPRS yoksa paket veri kalabilir)
    Erişim Noktası ismi= internet ( harflerin hepsi küçük)
    Kullanıcı ismi =yok
    Şifre sorma= hayır
    şifre kısmına dokunmayın.
    doğrulama= normal Ana Sayfa= yok
    çıkmadan seçenek;gelişmiş ayarlar
    telefonun IP adresi= otomatik
    Yakın kopya port no= 0 diğerlerine dokunmadan çıkıyoruz.

TELSİM FATURALI HATLAR İÇİN...

Bağlantı ismi=MSN Telsim
    Veri taşıcısı= GPRS
    Erişim nokt. ismi= telsim
    kullanıcı ismi=yok
    şifre sorma=hayır
    doğrulama=normal
    Ana sayfa=yok
    Telefonun ıp adresi= otomatik ( bu ayar ojinalde böyledir değiştirmeyin)
    Yakın kopya port no=0 ( bu ayar ojinalde böyledir değiştirmeyin)

Windows Live Messenger CEPTE!!!!!24 Saati 2 Kontör deniliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windows Live Messenger 9.0.1407 Türkçe + plus

Windows Live Messenger 9.0.1407 Türkçe + plus

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Windows Live Messenger Renkli Nick Yapimi

Windows Live Messenger Renkli Nick Yapimi

renkli nick yapımı windows live messenger renkli nick messenger biçim kodları windows live 2011 yazma 1.Adım):Windows Live Messenger Araçlar sekmesinden seçeneklere tıklıyorsun... Biçim Kodları yazan sekmeyede tıklıyorsun.. Kırmızı Daire içine aldığım işaretine tıkladıktan sonra.. Renk eğilimli metin seçeneğine 1 kes tıkladıktan sonra Yazı rengimizin hangi renkten hangi renge gitmesini...
  3. Cep Telefonları İçin Windows Live messenger

Cep Telefonları İçin Windows Live messenger

maxsicep 1.Eklenmiş dosyalardan telefon modelinize uygun olanını Seçiniz. Telefon modeline göre WLM Mobile sürümü 2. WLM Mobile 380 : Motorola A732, C381, C650, L2, L6, V180, V220, V226 and SonyEricsson J300, K300, K310, K500, K506, K508, K510, Z520, Z530c. 3. WLM Mobile 382 Motorola E375, E398, L7, U6, V3, V300, V303, V500, V600, V80 and SonyEricsson 610c, K700, K750, K758, W550, W550c,...
  4. Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı

Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı

Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı alıyorum ne yapmam lazım ki bu soruna çözüm bulayım :S Ne olur bana yardım edin arkadaşlar.
  5. Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı çözüm

Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı çözüm

Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı çözüm Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı nedir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı hakkında bilgiler sunuyor ve ayrıca Windows Live Messenger Çalışmayı Durdurdu Uyarısı için çözümlerde öneriyoruz. Windows...

Sayfayı Paylaş