gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Windows Xp arka planı nasıl değiştirebilirim acaba ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, windows xp kullanıyorum ve arka planı değiştiremiyorum. Bana yardımcı olabilirmisniz acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Windowpaper XP programı ile klasörlerinizin arkaplanlarına istediğiniz resmi veya rengi ekleyebilirsiniz.Bu programla yapabilecekleriniz Çoklu işlem yapabilir, altklasörler için aynı anda işlem yapabilirsiniz.

Programın Özellikleri

-Bmp, gif, jpg dosya türlerini tanıyabilme
    -İkon yazı rengini ayarlayabilme
    -Arkaplan olarak resim seçilebileceği gibi renk ayarı da yapabilme
    -Yaptığınız ayarlamaların önizlemesini program içerisinden görebilme
    -Seçtiğiniz klasörün alt dizinlerine de aynı ayarları uygulayabilme
    -Çoklu işlem yapabilme
    -Değişiklikleri önizleme özelliği
    -Sağ tık menüsü ile kolay kullanım imkanı

Program sadece Windows XP işletim sisteminde çalışmaktadır.

Windows Xp arka planı nasıl değiştirebilirim acaba ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Keşif Hayatınızı Nasıl Değiştirebilir?

Bir Keşif Hayatınızı Nasıl Değiştirebilir?

Bu keşif hayatınızı değiştirebilir, nasıl mı? LÜTFEN OKUYUN VE KENDİNİZİ SINAYIN.. Bir örnek verelim. Ailenizle kahvaltı yapıyorsunuz. Kızınız, kahve fincanına çarpıyor ve bir fincan kahve gömleğinizin üzerine dökülüyor. Biraz önce olan olay üzerinde hiç bir kontrolünüz yok. Sonradan olacaklar ise sizin davranışınıza göre belirlenecek. Lanet ediyorsunuz. Kahveyi üzerinize döktüğü için...
  2. Windows XP aktivasyonu nasıl yapılır (resimli anlatım)

Windows XP aktivasyonu nasıl yapılır (resimli anlatım)

windows xp aktivasyon windows xp aktivasyon kodu etkinleştirme kodu etkinleştirme broşür nasıl hazırlanır resimli anlatım Windows XP kurduktan sonra mutlaka "Activation-Aktivasyon" işlemini yapmanız gerekmektedir.size 30 günlük bir süre verir.aktivasyon için.bunu yapmadığınız takdirde de sisteminiz yavaş tavaş kilitlenmeye başlar.menuler çalışmaz ve windows çalışmaz hale gelir. bu...
  3. Windows 7 Arka Plan Değiştirme

Windows 7 Arka Plan Değiştirme

Windows 7 Arka Plan Değiştirme hakkında çok acil bilgi ve yardıma ihtiyacım var bir türlü başaramadım:S
  4. ie giriş sayfasını nasıl değiştirebilirim acaba?

ie giriş sayfasını nasıl değiştirebilirim acaba?

Teknolojik konularda çok yetersizim, etrafıma da çekindiğimden soramıyorum.Lütfen bana ie de giriş sayfası nasıl değiştirilir yardım edebilirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş